Opisz swoją ulubioną postać z kreskówki po angielsku

Pobierz

Shrek zako[CENZURA] się w niej z wzajemnością, ślub Fiony z Lordem zostaje przerwany, lord zostaje pożarty przez Smoczycę.. Wszystko co człowiek robi z przyjacielem jest przyjemnością.. My favourite cartoon is Tom and Jerry im wtaching it since i was 6.Its about a cat .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Opisz swoją ulubioną postać z bajki/kreskówki po angielsku Wybrałam Pingwiny z Madagaskaru natkaxddd123 natkaxddd123 24.03.2021 Język angielski Szkoła podstawowa rozwiązane Opisz swoją ulubioną postać z bajki/kreskówki po angielsku .Opisz swojego ulobionego bohatera z bajki po angielsku.. Fiona i Shrek biorą ślub.. Nie musi być specjalnie długie.. Wprowadzenie - przedstawiające kim jest opisywana osoba tj. jak ma na imię, ile ma lat, jak ją poznaliśmy.. Trzeba poprawić zdania (słownictwo dotyczące domu) 2021-09-08 15:31:04 Jak przetlumaczyc "object" uzyte w liscie do przedstawienia tematu listu 2021-09-02 13:00:43opisz swoja ulubioną postac z filmu lub kreskówki w czasie.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "POSTAĆ Z KRESKÓWKI" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Hej, potrzebuję pomocy z zadaniem z angielskiego.. Często zadawane są one w szkole jako praca domowa, zdarzają się jako część długiej formy wypowiedzi po angielsku na maturze, a także zwyczajnie przydają się w życiu, oraz rozmowie z .Tłumaczenie słowa 'postać z bajki' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski..

2014-04-07 13:21:06 Opis postaci po angielsku ..?

Język angielski.. Napisana przez: noctudetv.. We wprowadzeniu wyjaśniamy również dlaczego dana osoba jest warta uwagi.. Zapisz liczbę trzycyfrową której cyfra dziesiątek jest czterokrotnie większa od cyfry jedności a cyfra jedności jest większa o 1 od cyfry setek Answer.Musisz przetłumaczyć "POSTAĆ Z KRESKÓWKI" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Fiona zostaje uwolniona przez Shreka, który ma ją dostarczyć Lordowi Farquaadowi.. W opisie powinno być: 1 wygląd 2 wiek 3 praca np. uczeń czy coś 4 osobowość Może być z anime tylko musi być to co wyżej.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Zadanie jest zamknięte.. Zgłoś nadużycie.. Opisz swoją ulubioną książkę po angielsku od 50 do 100 słów (proszę o tekst, który mógłby napisać uczeń 1 klasy gimnazjum).. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. od Bkk 11.12.2017 Zaloguj się by dodać komentarz Odpowiedź.. Rozwinięcie/część główną - zawierające takie elementy jak wygląd zewnętrzny danej osoby, jej cechy charakteru, zainteresowania, sposób bycia .Opisz swoją ulubioną potrawę po angielsku?. Zaloguj się, by dodać komentarz.Kto napisze mi krótki opis dowolnej postaci z filmu/bajki itp. po angielsku ?. moja to pizza przetłumacz: moja ulubiona potrawa to pizza.jest bardzo popularna we Włoszech.można na nią położyć to co chcesz :ser,szynkę,pomidory,cebulę,paprykę,peperoni itd.Najlepszą pizzę robi mój tata , ale jak nie mamy czasu to jemy na mieść.Ja zawszę zamawiam Margaritę.ona jest przepyszna.Opisz swoje wakacyjne praktyki na oddziale chirurgii ogólnej po 1 roku kierunku lekarskiego na 250-300 słów po angielsku, opisz co robiłeś na..

Taki po polsku a teraz po angielsku .Opisz po angielsku postać z kreskówki .

Opis może dotyczyć osoby, miejsca, przedmiotu lub zdarzenia.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. OdpowiedzWielu z was może kojarzyć Taza, postać z kreskówki, tą która ciągle się obraca dookoła własnej osi niczym tornado.. Zobacz odpowiedzi.. Przytoczę kilka argumentów aby potwierdzić swoją tezę: Rozpocznę .Najlepsza odpowiedź.. Z góry dzięki ^^Tłumaczenia w kontekście hasła "postać z kreskówki" z polskiego na angielski od Reverso Context: Serio, jakby ktoś mordował postać z kreskówki.Kto napisze mi krótki opis dowolnej postaci z filmu/ bajki itp. po angielsku?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt