Stadion narodowy punkt widokowy

Pobierz

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy Punkt Widokowy.. Obiekt został otwarty na początku 2012 roku i jest najnowocześniejszym stadionem w Polsce.Stadion Narodowy w Warszawie jest najnowocześniejszym oraz największym stadionem w Polsce.. Kazimierza Górskiego w Warszawie (do października 2021 r.Punkt widokowy Control Room Areszt Filmoteka PGE Narodowego 01:23 PGE Narodowy - największy stadion w Polsce PGE Narodowy PGE Narodowy - miejsce nieograniczonych możliwości PGE Narodowy Bezpieczne zwiedzanie z PGE Narodowym Zobacz największy stadion w Polsce!. Bardzo prosimy o pojawienie się w recepcji areny 15 minut przed planowaną wycieczką.. PARKING Dla zwiedzających dostępny jest parking zewnętrzny, jak i wewnętrzny.Koszt wybudowania stadionu PGE Narodowy w Warszawie zamknął się w kwocie 1 569 370 000 netto.. Przed zakupem biletów prosimy o zapoznanie się z regulaminem atrakcji oraz z zaleceniami w okresie reżimu sanitarnego .PUNKT WIDOKOWY Zastanawiasz się jaki jest Nasz Stadion?. Na jego terenie odbywają się liczne wydarzenia sportowe, muzyczne oraz rozrywkowe, a także oficjalne mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej.. PGE Narodowy - miejsce nieograniczonych możliwościSep 25, 2021Punkt widokowy: 15 PLN: 10 PLN: 41 PLN: Punkt widokowy (bilety online) 10 PLN: 10 PLN: 31 PLN: Trasa "Piłkarskie emocje" 25 PLN: 19 PLN: 67 PLN: Trasa "Poczuj się jak VIP" 29 PLN: 22 PLN: 75 PLN: Trasa "W centrum wydarzeń" 29 PLN: 22 PLN: 75 PLNW Skyfall Warsaw znajdziesz także bar z najlepszym widokiem w mieście..

Bilety na punkt widokowy można kupić za pośrednictwem strony sklep.pgenarodowy.pl.

Aromatyczna kawa, autorskie drinki, alkohole klasy premium i wyśmienite menu - wszystko to i jeszcze więcej czeka na Ciebie na 46 piętrze biurowca Unit Warsaw.. Nocą stadion mieni się na biało-czerwono - w kolorach polskiej flagi.Stadion Narodowy został udostępniony do zwiedzania przez turystów indywidualnych oraz grupy zorganizowane w ramach kilku tras tematycznych (Znani i lubiani, Piłkarskie emocje, Poczuj się jak VIP, Dotknij historii).. Poznaj go z magicznego miejsca.. Księcia J. Poniatowskiego 1.. Przed zakupem biletów prosimy o zapoznanie się.Odkryj punkt widokowy, który jest punktem obowiązkowym każdej wizyty w Warszawie!. Pozostałe miejsca siedzące znajdują się na konstrukcyjnym rozdzieleniu pierścieni.Zimą na Stadionie czekają na Ciebie trzy lodowiska, tor do curlingu i górka lodowa do jazdy na pontonach.. Przed zakupem biletów prosimy o zapoznanie się.. Poznaj go z magicznego miejsca.. Skorzystaj ze starannie wyselekcjonowanej oferty i delektuj się panoramą Warszawy.About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .Jak dojechać - Wycieczki po PGE Narodowym Jak dojechać Wejście na wycieczki z przewodnikiem i Punkt Widokowy odbywa się bramą nr 5 zlokalizowaną od strony ul. Wybrzeże Szczecińskie..

Przez cały rok działa punkt widokowy, z którego zobaczysz wspaniałą panoramę miasta.

Jednocześnie prócz głównej płyty, na której znajduje się murawa (jeśli rozgrywa się mecz) i widownia dla 58500 osób - są też powierzchnie biurowe, kateringowe, parking podziemny na 3000 miejsc, loże, a nawet kaplica wielowyznaniowa.W centrum wydarzeń Punkt widokowy Zastanawiasz się, którą trasę wybrać?. To idealne miejsce, aby podziwiać PGE Narodowy od środka.May 10, 2022Odkryj punkt widokowy, który jest punktem obowiązkowym każdej wizyty w Warszawie!. Turyści mogą również wejść na punkt widokowy na górnej trybunie.Sep 25, 2021Roztacza się stąd piękny widok na Plac Zamkowy, kolorowe kamienice i czerwone dachy Starówki, Krakowskie Przedmieście oraz Mariensztat, Pragę i Stadion Narodowy z drugiej strony.. oraz w kasach zwiedzania przy wejściu.. Osoby indywidualne Grupy zorganizowane Wskaż, ile osób bierze udział w wycieczce.. Trasa Kibica: Stadion Narodowy widziany oczami kibica.. Dla turystów zostało udostępnionych kilka tras tematycznych oraz punkt widokowy na górnej .. To dwa sektory dolnej trybuny na których możesz przebywać tak długo ile tylko chcesz.. Jest to sektor górnej trybuny (G19) na którym możesz przebywa [.]. >> Kup bilet 2022 ORLEN WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND - Parking na BłoniachPunkt Widokowy: Zastanawiasz się jaki jest Nasz Stadion?.

Organizator:Odkryj punkt widokowy, który jest punktem obowiązkowym każdej wizyty w Warszawie!

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy Punkt Widokowy.. Zależnie od oczekiwań grupy dostępne są również inne trasy: "Znani i lubiani" , "Poczuj się jak VIP",Stadion PGE Narodowy mieści się w Warszawie przy Al.. Plac Zamkowy widziany z dzwonnicy kościoła św. Anny Mariensztat i Wisła Krakowskie Przedmieście Adres: Krakowskie Przedmieście 68.W programie - zwiedzanie z przewodnikiem Stadionu Narodowego - Trasa "Piłkarskie Emocje" - wejście na punkt widokowy - wizyta w parku trampolin - Hangar 646 30 - 34 uczniów + 3 opiekunów gratis 35 - 39 uczniów + 3 opiekunów gratis 40 - 45 uczniów + 3 opiekunów gratis od 121 zł /os od 102 zł/os od 94 zł/os Uwaga: W cenę wycieczki wliczone jest ubezpieczenie.Wizyta na Stadionie Narodowym: zwiedzanie - "Piłkarskie emocje" (piłkarska szatnia, ławka zawodników, płyta Stadionu, sala pomeczowych konferencji).. 0 0 2 Z poniżej przedstawionych atrakcji wybierz 4, które najbardziej chciałbyś zobaczyć, a my wskażemy Ci rekomendowaną trasę!. Data i godziny wydarzenia: 7 maja 2022 roku, godz. 10:00.. Poznaj trasy, którymi poruszają się fani piłki w czasie meczu.Stadion Narodowy widziany z placu Zamkowego Szatnia z koszulkami reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn Jedna z lóż VIP Sala do hydromasażu dla zawodników Korytarz VIP Kaplica wielowyznaniowa Stadion Narodowy im..

Bilety na punkt widokowy można kupić za pośrednictwem strony sklep.pgenarodowy.pl oraz w kasie przy wejściu.

Możesz też spróbować swych sił na największym skateparku w Warszawie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt