Test ze znajomości lektury władca lewawu

Pobierz

Zawiera wszystkie powyższe pytania.. - materiały dla nauczyciela.. Jaką legendę opowiedział Bartkowi Łewap ?. Przygotuj się na sprawdzian lub do odpowiedzi ustnej.Władca Lewawu test znajomości lektury Test z języka polskiego ma na celu sprawdzenie, w jakim stopniu opanowałeś / aś treść lektury szkolnej "Władca Lewawu" D. Terakowskiej.Władca Lewawu - sprawdzian ze znajomości lektury.Władca Lewawu - przetestuj swoją wiedzę.. Traktuje to jako drobną ankietę.. A jak było naprawdę?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Madi2 - Test z lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera" eustachyy - "Skąpiec" Moliera; wra123 - test z lektury władca lewawu; aga2000love - Ania z Zielonego Wzgórza; Izabela1119 - Opowieści z Narnii; iluvatar78 - Władca Lewawu - test ze znajomości lektury - Szósta Klepka - Małgorzata Musierowicz; wra123 - Test z lektury "Romeo i Julia" żona i dziecko Kerama.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.Jak dobrze znasz książkę pt "Władca Lewawu".. O co zapytal sie.Sprzedam oryginalne opracowanie lektury Doroty Terakowskiej "Władca Lewawu".. POLECAM WARTO.władca lewawu test znajomości lektury.pdf (21 KB) Pobierz..

znajomosci lektury.

W ostatnim pytaniu wszystkie odpowiedzi są za 10 punktów.. Przy każdym pytaniu są cztery odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawdziwaLiteratura "W pustyni i w puszczy" - test znajmosci lektury.. Podaj swoje imię:Władca Lewawu - teścik.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, co pamiętasz z lektury.. Dlaczego Bartek uciekał z domu dziecka ?. W jaki sposób Bartek wydostał się z pajęczyny ?. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. W jakim mieście mieszkał Bartek ?. Popularne tematy.. Artykuły z portalu.. Kto został ukąszony przez Pajęczaki podczas pierwszych chwil pobytu Bartka w Wokarku?. a) na placu Czterech Wiatrow b) na ulicy .Test na podstawie lektury Karolcia" Marii Kruger.. Bohaterowie Władca Lewawu; Charakterystyka Bartka; Plan wydarzeń Władca Lewawu; Test z lektury Władca Lewawu; Władca Lewawu streszczenie; Władca Lewawu test ze znajomości lektury; Zbrodnia i kara.. wladca lewawu test znajomosci lektury ( wladca_lewawu_test_znajomosci_lektury.pdf ) .. chomikuj.Free Download : test ze znajomosci lektury spotkanie nad morzem.. W jaki sposób Bartek dostał się do Smoczej Jamy ?. Tempo na kilometr: przeliczanie tempa na prędkość (kalkulator online min/km na km/h) Bieg na 5 km: czas amatora .Katarynka - test znajomości lektury Test znajomości lektury Katarynki..

Tagi dla tego testu: władca lewawu lektura.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Test ze znajomości lektury "Syzyfowe prace" (pytania i odpowiedzi) Ania z Zielonego Wzgórza - quiz ze znajomości lektury Test z lektury: "Tajemniczy ogród".. - scenariusze lekcji.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.test z lektury władca lewawu - więcej szczegółów niż poprzednio - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.1.. Zapraszamy do rozwiązania testu, dzięki któremu dowiesz się jak dobrze przyswoiłeś / aś treść lektury "Władca Lewawu" D. Terakowskiej.. Wladca Lewawu test ze.. 1) Władca Lewawu D. Terakowskiej jest powieścią 2) Opis miejsca akcji jest dokładny, gdyż 3) Pomysł równoległych światów 4) Świat Lewawu jest.Władca lewawu test 20 pytań.. - materiały dla ucznia.. Na jakiej ulicy urodził się Bartek ?. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, ile pamiętasz z tej lektury i jak dobrze znasz jej bohaterów.Test sprawdzający wiadomości z lektury Romeo i Julia.. Katarynka to popularna nowela Bolesława Prusa o otwartości na potrzeby innych ludzi i niesieniu im pomocy, której akcja rozgrywa się w XlX-wiecznej Warszawie..

- notatki z lektury.

- test ze znajomosci lektury - notatki z lektury - scenariusze lekcji - duzo kart pracy- sluza jako kartkowki, sprawdziany czy jako praca domowa - materialy dla nauczyciela - materialy dla ucznia.PlikBartek byl bardzo.. Regulamin Polityka prywatności.Test znajomości lektury "Latarnik".. ciekawy, dlaczego Allianie nie walcza z pajakami, kto mieszka w Lewawie i dlaczego wszyscy sie boja wladcy Lewawu.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Władca Lewawu - Test.. Przedstaw przemiane wewnetrzna, jaka dokonala sie w Raskolnikowie.Wesele - test znajomości lektury Test znajomości lektury Wesela.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.. Niektórzy uważają, że właśnie za tę powieść jej autor dostał literackiego Nobla.. Jak miał na imię główny bohater książki ?. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. - dużo kart pracy- służą jako kartkówki, sprawdziany czy jako praca domowa.. b) Nienazwany.. Przedstaw motywy, którymi kierował się główny bohater Zbrodni i kary, popełniając zbrodnię.Jak dobrze znasz książkę ,,Władca Lewawu"?. SURVEY.Rozwiąż test dotyczący lektury "Władca Lewawu" D. Terakowskiej i sprawdź swoją wiedzę.. Potop - test wiedzy online w formie quizu sprawdzający wiedzę przed sprawdzianem ..

W opracowaniu: - test ze znajomości lektury.

Test zawiera 15 pytań.. Jak nazywa się alianin, który zaprosił bartka do siebie 2. na jakiej ulicy mieszkali jego prawdziwi rodzice 3. jak miała na imie siostra bartka 4. jak wszedl bartek do wokarku"Pan Tadeusz" - test online ze znajomości lektury w postaci Quizu .. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZobacz 1 odpowiedź na pytanie: Wladca lewawu test.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Q.. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebiePlik sprawdzian ze znajomości lektury władca lewawu.pdf na koncie użytkownika fathoni1 • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Quo vadis" to najbardziej znane dzieło Henryka Sienkiewicza, przetłumaczone na wiele języków i czytane na całym świecie.. Choroba meningokokowa - zapobieganie za pomocą szczepie .Test wiedzy ze znajomości lektury "Katarynka".. Wesele - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Wesele.. Za każde pytanie można zdobyć 10 punktów.. Katarynka - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Katarynka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt