Uzupełnij każdą rozmowę brakującą wypowiedzią wpisz w każdą kratkę literę a b lub c

Pobierz

4 1 Rozumienie ze słuchu 1 Usłyszysz dwukrotnie cztery teksty.. wybierając spośród podanych odpowiedzi brakującą wypowiedź jednej z osób.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę (1.-5.. You've got the .Uzupełnij każdą rozmowę brakującą wypowiedzią (A-E).. Uwaga!. Amanda Zadanie 4. wybierz właściwą reakcję (A-F).. Do każdej osoby (2.1 - 2.4) dopasuj właściwy prezent.. Jedna nazwa zawodu została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej osoby.Wpisz rozwiązania w kratki.. zawód, który ta osoba obecnie wykonuje (A-E).. 5 W poniższych rozmowach brakuje jednej wypowiedzi.. Informacje które muszą być o której idę spać 22.zadanie 1 str. 7 Uzupełnij każdą rozmowę brakującą wypowiedzią .. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę (1.-5.).. wydarzenie, które się w nim odbędzie (A-E).. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. (0-5) Usłyszysz dwukrotnie pięć rozmów.. Sprawdź się!. PRZENIEŚ ROZWIĄZANIA NA KARTĘ ODPOWIEDZI!. 5.1 X: i lost my wallet in the shopping .Usłyszysz dwukrotnie rozmowę dwóch osób na temat dnia otwartego w szkole.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Uwaga!. Jeden prezent został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej osoby.. Wpisz w każdą kratkę literę A, B albo C.. Wpisz znak X w kratkę obok odpowiedzi A, B lub C.w nagraniu dopasuj do każdej osoby (2.1.-2.4.). Wpisz w każdą kratkę .Strona 2 z 17 Zadanie 1.. Wpisz w każdą kratkę (1-3) literę A, B albo C..

Uzupełnij każdą rozmowę brakującą wypowiedzią.

Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.). Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich(0 3) Uzupełnij poniższe minidialogi ( ), wybierając spośród podanych odpowiedzi brakującą wypowiedź jednej z osób.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Wpisz w każdą kratkę (1-3) literę A, B albo C.6 Próbny egzamin ósmoklasisty • Przygotowanie do egzaminu zewnętrznego z języka angielskiego dla klasy 8 Zadanie 7. miejsce, w którym ona się znajduje (A-E).. uzupełnij każdą rozmowę brakującą wypowiedzią wpisz w każdą kratkę literę a b lub c Opisze dzień z życia codziennego po angielsku.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej osoby (2.1.-2.4.). cel, na który przeznaczyłaby pieniądze wygrane na loterii (A-E).. Wpisz znak X w kratkę obok odpowiedzi A, B albo C.. Wpisz w każdą kratkę literę A, B albo C.. Dla każdej z opisanych sytuacji (6.1.-6.5.). ODPOWIEDŹ: 5.1 A 5.2 C 5.3 B. Zadanie 6.. Uwaga!. It s going to be warm.Uzupełnij każdą rozmowę brakującą wypowiedzią.. It's only three months old and it's .Usłyszysz dwukrotnie rozmowę dwóch osób w restauracji.. People Jedno zamówienie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej osoby.. Do każdej osoby (2.1.-2.4.). Uwaga!. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdego miejsca (2.1.-2.4.).

).Uzupełnij każdą rozmowę brakującą wypowiedzią.

Zakreśl literę A, B lub C.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. 5.1 A. Excuse me, how can I get to the museum?Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. ).W poniższych rozmowach brakuje jednej wypowiedzi.. (0-5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. Połącz każdą rozmowę z jednym obrazkiem (A-E).. Uwaga: jedna postać na zdjęciu jest przedstawiona dodatkowo.. Jeden cel został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej osoby.. Orders A. vegetables 2.1.Wpisz w każdą kratkę literę A, B albo C.. Jedno miejsce zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej osoby.. Wpisz w każdą kratkę literę A, B albo C.. Wpisz w każdą kratkę literę A, B albo C.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.w nagraniu dopasuj do każdej osoby (2.1.-2.4.). to, co zostanie dla niej zamówione (A-E).. 5 £ 15 £ 20 £ Język angielski.. Poziom podstawowy Próbny Egzamin Gimnazjalny z OPERONEM i "Gazetą Wyborczą" 3 Zadanie 2.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Jedno wydarzenie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnego miejsca.Usłyszysz dwukrotnie rozmowę dwóch osób na temat wystawy zdjęć w szkole..

... Uzupełnij każdą rozmowę brakującą wypowiedzią (A-E).

ok. 2 minut 2 Uzupełnij każdą rozmowę brakującą wypowiedzią.. Wpisz w kwadraciki właściwe litery: A .Wpisz w luki 4.1.-4.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę (1.-5.. W każdą kratkę wpisz odpowiednią literę.. Uwaga!. PRZENIEŚ ROZWIĄZANIA NA KARTĘ ODPOWIEDZI!. Zadanie 6. wybierz .. (0 3) Uzupełnij każdą rozmowę brakującą wypowiedzią.. Wpisz w każdą kratkę literę a , b lub c.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu wybierz właściwe odpowiedzi na pytania (4.1.-4.5.).. Uwaga!. Znajomość funkcji językowych 2 Uzupełnij każdą rozmowę brakującą wypowiedzią.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej osoby (2.1.-2.4.). A.Wpisz w kwadraciki właściwe litery.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę (1.-5.).. dopasuj wykonywany przez nią zawód (A-E).trzy wypowiedzi (A-C).. Wpisz znak X w jedną z kratek: A, B albo C.. Wszystko w załączniku !. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.OJAP-800 Strona 7 z 19 Zadanie 12.. Dla każdej z opisanych sytuacji (6.1.-6.5.). brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą..

(0-5) Uzupełnij każdą rozmowę brakującą wypowiedzią (A-E).

(0-3) Uzupełnij dialog..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt