Jacques attali krótka historia przyszłości kup

Pobierz

Źródło opisu: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu im.. Oto pytania, na które próbuje odpowiedzieć w swojej frapującej, aRok wydania: 2008 Format: 14.6x22.5 cm Oprawa: Miękka Wysyłka: NiedostępnaJacques Attali (ur. 1943 w Algierze) - ekonomista, wykładowca akademicki, doradca prezydentów François Mitteranda, Jacquesa Chiraca i Nicolasa Sarkozy'ego, twórca i pierwszy prezes Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju, założyciel organizacji charytatywnej PlaNetFinance.$18.99 - Ku czemu zmierza świat?. Autor przedstawia krótki zarys dziejów świata, opisuje mechanizmy rozwojowe, przełomowe wynalazki i technologie, by na tej podstawie snuć prognozy na temat czekającej nas i następne pokolenia rzeczywistości społeczno-kulturowej.Książka Krótka historia przyszłości pochodzi z wydawnictwa Prószyński i S-ka.. Należy do gatunków: eseje, felietony i publicystyka literacka, nauki społeczne, różne.. Masz w koszyku: Ilość tytułów: 0 poz. za kwotę: 0 z .Książka przedstawiająca postać Blaise'a Pascala (), jednego z najwybitniejszych i najbardziej wszechstronnych umysłów epoki - matematyka, fizyka, filozofa i pisarza, autora Prowincjałek i sły.£7.45 - Ku czemu zmierza świat?. Autor przedstawia krótki zarys dziejów świata, opisuje mechanizmy rozwojowe, przełomowe wynalazki i technologie, by na tej podstawie snuć prognozy na temat czekającej nas i następne pokolenia rzeczywistości społeczno-kulturowej.$17.99 - Ku czemu zmierza świat?.

Tytuł: Krótka historia przyszłości.

Produkt aktualnie niedostępny.. Urodzony: listopad 1943 (data przybliżona)W swoim futurystycznym tomie "Krótka historia przyszłości" (2006) Iluminat z pochodzenia żydowski badacz, Jacques Attali, opowiada o hordach z trzeciego świata, pochłaniających Zachód.. Kup Brak ofert.. Oto pytania, na które próbuje odpowiedzieć w swojej frapującej, a zarazem bardzo klarownej książce Jacques Attali.. Oto pytania, na które próbuje odpowiedzieć w swojej frapującej, aMay 24, 2022£7.58 - Ku czemu zmierza świat?. Wszystkie kategorie Książki Podręczniki Szkolne Zabawki Audiobooki Zapowiedzi Nowości Bestsellery LEGO Kontakt .Krótka historia przyszłości.. Co zadecyduje o jego kształcie?. Oto pytania, na które próbuje odpowiedzieć w swojej frapującej, a€9.25 - Ku czemu zmierza świat?. "Coraz więcej mas rzuci się na bramy Zachodu.. REKLAMA Opinie o książce - Krótka historia przyszłości ajrinKup książkę [edytuj książkę] Krótka historia przyszłości.. Jej wymiary to 146x225.. Data zakończenia 2018-09-24 - cena 39,99 złW swojej "Krótkiej historii przyszłości" Jacques Attali kroczy śladami Polibiusza, Hegla i Fukuyamy.. Liczba Stron: 256.. W jaki sposób można przewidzieć, co się wydarzy w ciągu najbliższych 50 lat?. "Attali w Polskę wierzy, choć nie pisze, na jakiej podstawie wiarę opiera.. Wydawnictwo: Prószyński, 2008. bony podarunkowe..

Książka Krótka historia przyszłości liczy 256 stron.

Wydawca: Prószyński i Spółka (2008) ISBN: 978-83-7469-743-9.. Źródło opisu: Biblioteka Publiczna im.. Autor przedstawia krótki zarys dziejów świata, opisuje mechanizmy rozwojowe, przełomowe wynalazki i technologie, by na tej podstawie snuć prognozy na temat czekającej nas i następne pokolenia rzeczywistości społeczno-kulturowej.Oto pytania, na które próbuje odpowiedzieć w swojej frapującej, a zarazem bardzo klarownej książce Jacques Attali.. Tłumacz: Wojciech Nowicki.. Żródło zdjecia: 8 książek.. Żródło zdjecia: Pisze książki: powieść historyczna, biografia, autobiografia, pamiętnik, biznes, finanse, encyklopedie, słowniki, filozofia, etyka, historia, popularnonaukowa.. Tytuł oryginalny: Bre`ve histoire de l'avenir.. Autorem książki jest Jacques Attali.. Wydawca: Prószyński i Spółka (2008) ISBN: 978-83-7469-743-9.. 1 Podsumowanie.. Co zadecyduje o jego kształcie?. W jaki sposób można przewidzieć, co się wydarzy w ciągu najbliższych 50 lat?. 1.1 Poznanie przeszłości, aby lepiej przewidywać przyszło .Oto pytania, na które próbuje odpowiedzieć w swojej frapującej, a zarazem bardzo klarownej książce Jacques Attali.. Ostatnia cena: 89,00 zł Zobacz podobne Powiadom o dostępności Aktualnie brak ofert tego produktu.. Co zadecyduje o jego kształcie?.

Jacques Attali, Krótka historia przyszłości, Prószyński i S-ka, Warszawa 2008, s. 255.

Co zadecyduje o jego kształcie?. .Historia krótka przyszłości to prospektywne pracaprzez Jacques Attali opublikowany w 2006 roku przez Fayard ( ISBN ).. Oto pytania, na które próbuje odpowiedzieć w swojej frapującej, a logowanie.. W jaki sposób można przewidzieć, co się wydarzy w ciągu najbliższych 50 lat?. streszczenie.. Oto pytania, na które próbuje odpowiedzieć w swojej frapującej, a zarazem bardzo klarownej książce Jacques Attali.. Co zadecyduje o jego kształcie?. Książkowe bestsellery z tych samych kategorii -30%Książka Krótka historia przyszłości - Ceny i opinie - Ceneo.pl Ceneo Księgarnia Książki Podręczniki akademickie Nauki humanistyczne i społeczne Krótka historia przyszłości Krótka historia przyszłości Historia cen ?. Polityka 21.2008 (2655) z dnia 24.05.2008; Kultura; s. 60.. Oto pytania, na które próbuje odpowiedzieć w swojej frapującej, aJacques Attali - książki i inne utwory autora oferowane przez księgarnie internetową Poczytaj.pl Sprawdź jakie rabaty przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.. Liczą już setki tysięcy każdego miesiąca; liczba ta wzrośnie do milionów, a następnie dziesiątek milionów.. "Krótka historia przyszłości" Jacquesa Attaliego, ekonomisty, wykładowcy akademickiego i doradcy prezydentów Jacquesa Chiraca i Nicolasa Sarkozy'ego, to publikacja, w której doświadczenia przeszłości i his..

W jaki sposób można przewidzieć, co się wydarzy w ciągu najbliższych 50 lat?Krótka historia przyszłości.

Stan:-bdb (nieczytana) Opis: Ku czemu zmierza świat?. Za najdoskonalszą formułę ustrojową on z kolei uznaje coś, co nazywa "hiperdemokracją" - czyli.Krótka historia przyszłości.. Co zadecyduje o jego kształcie?. Bądź pierwszy i napisz opinie!. Szczegóły książki: Numer katalogowy: 203953; Autor: Attali Jacques; .. Jacques Attali (ur. 1943 w Algierze) - ekonomista, wykładowca akademicki, doradca prezydentów Jacquesa Chiraca i Nicolasa Sarkozy'ego, twórca i pierwszy prezes Europejskiego Banku .Jacques Attali.. Władysława Biegańskiego w Częstochowie - Katalog księgozbioru: Zaloguj się by ocenić .. Kup Brak ofert.. Kup książkę w merlin.pl.. W jaki sposób można przewidzieć, co się wydarzy w ciągu najbliższych 50 lat?. Oryginalny tytuł tekstu: "Polska jak Francja".Informacje o Jacques Attali KRÓTKA HISTORIA PRZYSZŁOŚCI - w archiwum Allegro..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt