Quiz po angielsku miesiące

Pobierz

Ćwiczenie sprawdzające czy znasz dni tygodnia po angielsku - składające się z kilku pytań wyboru czy uzupełnień.. (31 pytań) - mówienie po angielsku (hcp) Losowe karty wg Motywujacyanglista English Motywujący Anglista Mówienie Present Simple Speaking Nazwij zwierzę po angielsku Koło fortuny wg Eroki2021 Miesiące po Angielsku Połącz w pary wg Brzeskimarcel15Przeciągnij i upuść elementy w odpowiedniej kolejności.. January, February, March, April, May, June, July, August, September, October, November, December.Miesiące - test Test wg Epastwa miesiące Ustawianie w kolejności wg Katarzynab Klasa 1 angielski Połącz w pary wg Spkomancza animals and plant Samolot wg Kacpiswieliczka Zerówka angielski Angielski Test wg Chwastowski KS2 KS3 English miesiące Teleturniej wg Emilia129 Klasa 3 Angielski NEA3 Miesiące Anagram wg Paniodpolskiego1Miesiące po angielsku.. Ilość pytań: 10 Rozwiązywany: 1865 razy Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.. Powodzenia!. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera1 day agoJak zapisuje się miesiące po angielsku.. Start studying the miesiące po angielsku flashcards containing study .Pory roku i miesiące po angielsku.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.. Proszę dokończyć zdania.. michal_niemiec1542_44407.. wg Wiktszczep.. Ilość pytań: 4 Rozwiązywany: 2972 razy..

jak jest po angielsku marzec?

Test angielskiej pisowni i słówek dla: era, epoka, tysiąclecie, stulecie, wiek, dziesięciolecie, dekada, rok, kwartał, miesiąc .. Odgadnij hasło: Quiz w Poczekalni.. Znajdziecie tu miesiące po angielsku wraz z tłumaczeniem, ich skróty, a także przykłady wykorzystania ich w zdaniach.Klasa 5 Angielski Brainy 5.. Klasa 2 edukacja wczesnoszkolna.. 0.Katalog testów Słownictwo Słówka Kontakt Polityka prywatności Regulamin .Miesiące po Angielsku.. Części ciała, miesiące, pory roku i inne.. Z tego powodu, wiele osób nie ma pojęcia jak powiedzieć np rok 2000 i mówi 2 thousand, co oczywiście jest źle.. January Luty Marzec Styczeń Nie wiem.. April Kwiecień Luty Sierpień Nie wiem.. June Lipiec Listopad Czerwiec Nie wiem.. February Luty Styczeń Grudzień Maj Nie wiem.. March Kwiecień Październik Marzec Nie wiem.Sprawdź swoją wiedzę z języka angielskiego.. Pory roku, miesiace, przysłowia, dni tygodnia Teleturniej.Jednostki czasu po angielsku.. Miesiące 3.. #Miesiące.. Zobacz podobne quizy: #angielski #dladzieci #dnitygodnia.Quiz angielski - Materiały dydaktyczne.. Przetłumacz na język angielski dni tygodnia i nazwy miesięcy.. heszenka77_00584.. Test angielskiej pisowni i słówek dla: wiosna, lato, jesień, zima, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień Udostępnij « Powrót do listy testów O nas • Witryny Grupy • Reklama, redakcja • International Group • Patronat • Studentnews.plLiczba wyników dla zapytania 'miesiące po angielsku': 8746 Speaking - Present Simple - Do you?.

Kalambury!Dni tygodnia & miesiące.

Średni wynik: 82,88 %.Test z języków obcych.. Prosto wytłumaczona gramatyka i czasy z ćwiczeniami Sprawdź teraz!Czy uda Ci się nazwać miesiące PO ANGIELSKU od tyłu?. 9 Obserwuj autora.. DNI TYGODNIA, MIESIĄCE I PORY ROKU.. podawanie daty.. Test Dni Tygodnia powstał na podstawie artykułu dni tygodnia po angielsku.Daty po angielsku są trudne, Niezarejestrowany - 03/31/2016 - 15:23.. Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej .Tydzień i miesiąc quizy z angielskiego dla dzieci Dziecko nauczy się nazw dni tygodnia oraz miesięcy po angielsku.. Dni tygodnia po angielsku z wymową i ich skróty-37% Wyjątkowy zestaw Hello Szybki Angielski.. I_and_horse 6 lat temu 24 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 0 Skomentuj 4 Super!. Zestaw: 5 książek + 4 płyty CD Doroty Bojewskiej.. Książka Hello.. Masz świetny pomysł na quiz?Czy umiesz miesiące po angielsku?. Wyślij zgłoszenie.. Skomentuj.. Powiązane z tym testem.. Jest na tyle inna niż u nas, że zanim przystąpi się do quizu godziny po angielsku, warto zapoznać się z lekcją szczegółowo .To test sprawdzający,czy wiesz jak się nazywają miesiące po angielsku.. Miesiące po Angielsku DRAFT.. Poziom: Beginner.Test rozwiązano 13159 razy.. Pory roku, dni tygodnia, miesiące Sortowanie według grup.. Słownictwo |.. Od podstawowych, przydatnych w życiu słówek i zwrotów z prostym zapisem wymowy..

Dni tygodnia i miesiące - słówka.

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. wg S528104.Mar 8, 2021Quiz - dni tygodnia.. Materiał edukacyjny dla dzieci z klas 0-3 szkoły podstawowej.. Odpowiedz na 10 pytań dotyczących nazw miesięcy i dni tygodnia.. Początkujący od zera (A1) Czy znasz wszystkie dni tygodnia po angielsku?. Samo słowo "miesiące" po angielsku nazywa się "months".. Dni tygodnia i miesiące - słówka.. Zobacz profil.. Znajomość czytania godzin po angielsku jest równie ważna, jak w każdym innym języku.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Sprawdzian ze znajomości słówek opisujących dni tygodni i miesięcy w języku angielskim.. Ale są blogi, które piszą że jest to .Ćwiczenie odczytywania godzin w języku angielskim to jeden z najczęściej pojawiających się tematów na lekcjach.. #slowkazangielskiego.miesiące i dni tygodnia po angielsku STUDY Flashcards Learn Write Spell Test PLAY Match Gravity Created by Dropsikowa Terms in this set (19) Sunday niedziela Saturday sobota Friday piątek Thursday czwartek Wensday środa Tuesday wtorek Monday poniedziałek January styczeń February luty March marzec April kwiecień may maj june czerwiec july lipiecWyślij zgłoszenie.. Nauka przez zabawę.. Daty po angielsku są trudne, ponieważ w wielu miejscach (różne strony www) podawane są sprzeczne informacje..

Jak dobrze znasz miesiące po angielsku?

Wszystkie miesiące po angielsku różnią się od tych, które występują w języku polskim, zarówno pod względem zapisu jak i wymowy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt