Szczegółowy test akademia pana kleksa

Pobierz

Jak dobrze znasz "Akademię Pana Kleksa"?. Poznaj swój wynik.. Jeśli się podobało - daj łapkę w górę :)Plan wydarzeń do fragmemtu "Akademii pana Kleksa" Ustawianie w kolejności.. Plan dnia w Akademii pana Kleksa Połącz w pary.. Gdzie Adaś znalazł pana Kleksa po przybyciu Anatola i Alojzego?. Wielka uroczystość w Akademii pana Kleksa.. Sprawdź, co pamiętasz z tej książki!. Pan Kleks zamienił się w guzik.. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A.. Ogółem w szkole było dwudziestu czterech uczniów.. Klasa 4 Klasa 5 Polski.. Co mieściło się na pierwszym piętrze Akademii ?AKADEMIA PANA KLEKSA i inne bajczyska Nazywam się Adam Niezgódka, mam dwanaście lat i już od pół roku jestem w Akademii pana Kleksa.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. Dwaj nowi uczniowie.. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. 0%Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. Test z lektury "Akademia pana Kleksa" (Jan Brzechwa).. Co się dzieje z panem Kleksem codziennie o północy?. Zadanie domowe: Jeśli jesteś kolekcjonerem czegoś, przynieś na zajęcia swoją kolekcję lub kilka eksponatów ze zbioru..

Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Akademia pana Kleksa, poziom trudnyIlu uczniów liczyła akademia?

Którą z części przygód jest Akademia Pana Kleksa?. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Przekonaj się sam!. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury na poziomie trudnym.. Co znajduje się na trzecim piętrze Akademii?. Nocna wizyta Filipa.. Kłótnia pana Kleksa z Filipem.. Pan Kleks miał na imię Ambroży, a Mateusz był szpakiem, który potrafił doskonale mówić, choć wypowiadał tylko końcówki wyrazów.. Opowieść o .. Uczniowie Akademii pana Kleksa Prawda czy fałsz.Bez tego pan Kleks wszystko zapomina.Charakterystyczną cechą Pana Kleksa jest pracowitość, ponieważ on cały czas cos robi, jest w ruchu.. Test - Akademia pana Kleksa Test.Magiczne przedmioty w Akademii ostatnidzwonek.pl, Powiększająca pompka - z wyglądu przypominała zwykłą oliwiarkę, używaną do oliwienia maszyny do szycia.. anuluj.AKADEMIA PANA KLEKSA 1/415.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. Na parterze były sale lekcyjne, na piętrze sypialni i jadalnie .Akademia Pana Kleksa.. Adaś w bajce o dziewczynce z zapałkami i rozmowa z jej autorem.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Akademia pana KleksaTest ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź..

Bardzo fajny quiz może też zrobię taki quiz ...Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.

Kartkówka sprawdza wiedzę na temat lektury Jana Brzechwy "Akademia pana Kleksa".. Mateusz .Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. Ta książka (oraz film) jest dla wielu klasyką polskiej twórczości dla dzieci.. Test składa się z 11 prostych pytań, na które uczniowie nie muszą odpowiadać pełnym zdaniem.. 10-10 jutro mam test więc to dobrze.. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. Ile lat ma Adam Niezgódka?. Część 1.. W domu nic mi się nigdy nie udawało.. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. Martyna Pstrąg.Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy na temat lektury "Akademia pana Kleksa".. Sprawdź, ile pamiętasz z dzieciństwa i jak dobrze znasz bohaterów i najważniejsze informacje z "Akademii Pana Kleksa".. wg Cnowrotek.. Wszystko upuszczałem na podłogę i tłukłem, a szklanki i7 kwietnia 2015 Akademia Pana Kleksa.. Played .Opowieść o Akademii Pana Kleksa zaczyna dwunastoletni Adaś Niezgódka.. 17 pytań.. Powrót oka pana Kleksa z Księżyca.. Klasa 4 Polski.. Mogli uczyć się w niej wyłącznie chłopcy, których imię zaczynało się na literę A.. Test składa się z 12 pytań.. Historia Adasia Niezgódki, Akademii, Kleksa oraz Mateusza zapisana w pamiętniku.. Prezentacja prac wykonanych w zespołach.. wg Aagnieeszkaa.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia?. Zawsze spóźniałem się do szkoły, nigdy nie zdążyłem odrobić lekcji i miałem gliniane ręce..

Akademia Pana kleksa liczyła 4 Adamów, 5 Aleksandrów, 3 Andrzejów, 3 Alfredów, 6 Antonich, 1 Artur, 1 Albert i 1 Anastazy =24 uczniów akdemi.Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?

Jak miał na imię Pan Kleks ?. Pierwsze zmiany w Akademii.. Wizyta w drugiej baśni i pomoc w odnalezieniu braci śpiącej królewny.. Wystarczy, że podadzą .Zobacz quiz: Akademia Pana Kleksa.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Trudny test z lektury Akademia pana Kleksa, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Bardzo polecam!. Bohaterowie Akademii Pana Kleksa Połącz w pary.. Od niej zaczyna się cała historia Pana KleksaJanBrzechwaAkademia pana Kleksa 5 RYSUNEK GŁÓWNY RYSUNEK SZCZEGÓŁOWY RYSUNEK SZCZEGÓŁOWY RYSUNEK SZCZEGÓŁOWY RYSUNEK SZCZEGÓŁOWY 6.. Prawda o Alojzym.. Rozwiąż test!Najbardziej kompletny test z lektury Akademia pana Kleksa jaki znajdziesz w sieci.. Szukaj.. Temat: Moja kolekcja - moje hobby!Akademia pana Kleksa - Quiz.. 1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek .Akademia pana Kleksa była miejscem szczególnym.. Trzypiętrowa Akademia mieściła się na końcu ulicy Czekoladowej.. Pan Kleks odczytuje sen Adasia o siedmiu szklankach.. Wcześniej, gdy był w domu miał problemy z nauką i dyscypliną, poza tym był niezdarny..

Gawęda o szpaku Mateuszu: wspaniałe dziecięce lata królewskiego syna, jazdy konne ...Plik sprawdzian wiedzy z lektury akademia pana kleksa.pdf na koncie użytkownika nyctluna • Data dodania: 18 lip 2020Gdzie mieściła się Akademia pana Kleksa?

Rozwiąż test!leżał na dnie stawu przy Akademii.. Przekonaj się sam!. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt