Pomieszczenia i meble po niemiecku test

Pobierz

Zapytasz o numer mieszkania.Resetuj ćwiczenia; Wszystkie lekcje; .. wg Awieczorek.. Meble Połącz w pary.die Möbel - meble; das Bett - łóżko; der Schrank - szafa; die Lampe - lampa; der Teppich - dywan; das Regal - regał; der Kühlschrank - szafka kuchenna; der Offen - piekarnik; der Herd - kuchenkaMeble po niemiecku z ćwiczeniami Nim przystąpisz do nauki i rozwiązania zadań, które dla Ciebie przygotowałam, zerknij na wpisy, aby przyswoić sobie praktyczne użycie przyimków mieszanych >> TUTAJ << oraz >> TUTAJ <<.. Tutaj nauczysz się: mówić o meblach i wyposażeniu mieszkania .. Test sprawdzający znajomość nazw mebli w j. niemieckim.. - Niedawno kupiłem nowy dywan.. bequem - wygodne.. pokój dziecięcy .. wg Awieczorek.. pomocne będą też przyimki, dzięki którym sprecyzujesz, gdzie coś się znajduje: an, auf, in, neben, über, unter, vor .Tłumaczenie opisu: Nazywam się Michał i razem z rodziną mieszkam w małym miasteczku niedaleko Warszawy.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Komentarze sameQuizy: 0 Masz świetny pomysł na quiz?. Jedzenie - słówka.. Klasa 8 Niemieckim.. Opiszesz swój pokój.. Masz świetny pomysł na quiz?. Pomieszczenia i sprzęty domowe.. Słówka z działu dom .. rozpocznij naukę .. nowy test.. - W każdym moim pokoju jest fotel.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Ogromny test ( ponad 500 słówek ) z działu jedzenie.niemiecki pomieszczenia ..

die Dusche -n .Pomieszczenia i meble po niemiecku.

Powiadom znajomego.. Powiązane z tym testem.. Jak po niemiecku nazywa się jadalnia?. git ausgestattet - dobrze wyposażone.. Składa się z 8 pokoi.. Skomentuj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. To są: salon, kuchnia, 3 sypialnie, pokój do pracowania i jadalnia.. Ilość pytań: 11 Rozwiązywany: 13813 razy Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.. Kontakt Polityka prywatności Regulamin .. Nauczysz się liczyć do 100 i odmieniać sein.. Klasa 8 Gimnazjum niemiecki meble.. - Nad telewizorem mam plakat.. Paulinkangielski 2 lata temu.. Pomieszczenia i meble po niemiecku 0 25 flashcards chiomii2247.. Meble po Niemiecku Deutschtour FIT 8 Połącz w pary.. Jak prawidłowo używać przymiotników do opisywania .Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Mój dom jest całkiem duży i ładny.. Powiązane tematy.. test dodany 12 lat temu przez justynka3453.. Udostępnij.. liczebniki.. Skomentuj.. Poznasz liczbę mnogą i meble.. modern - nowoczesne.. Test:mebleJęzyk niemiecki - słówka - DOM.. Inne testy z kategorii.. Rozpoznaj anime po jednym kadrze .Pomieszczenia w domu- test.. kacperbox 6 lat temu.. Salon, kuchnia i jadalnia znajdują się na parterze.. Czy rozpoznasz k-popowych idoli po zdjęciach z dzieciństwa?. wyposażenie mieszkania.. Repetytorium maturalne direkt - Mensch..

Jak brzmi ,,łazienka'' po niemiecku?

Udostępnij.. mein Zimmer Połącz w pary.. poprzedni następny .. × Odkryj wszystkie .Start studying Niemiecki - meble, pomieszczenia w domu.. części ciała (utrwalenie) Niemiecki - cechy charakteru.. Pomieszczenia i sprzęty domowe DRAFT.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis mieszkania po niemiecku.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Pomieszczenia i meble po niemiecku.. Angielski popularność: 1062 dodał: bar59: Ubrania - poziom średniozaawansowany popularność: 236 dodał: pati90ce: .. meble dom.łatwizna.. Jak brzmi ,,łazienka'' po niemiecku?. Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań / Łazienka das badezimmerZgłoś błąd;Meble i sprzęty domowe po niemiecku Sortowanie według grup.. Słówka dom.. Pytania o cechy charakteru.. Jak po niemiecku nazywa się sypialnia?. Mój pokój.. luxuriös - luksusowe.. Czy robi dobre wrażenie na mieszkańcach WG?. Obejrzyj zdjęcie, by zapamiętać meble: Made with Learn more1000 najważniejszych rzeczowników po niemiecku; Niemiecki Matura, poziom rozszerzony; 500 najważniejszych czasowników po niemiecku; Niemiecki Matura, poziom podstawowy; 300 najważniejszych określeń po niemiecku; Podstawowa gramatyka niemiecka; Słownictwo do ZD; Niemiecki: dzień drugi; Niemiecki C1; Niemiecki medyczny; Niemiecki w biznesiePlay this game to review World Languages..

Pomieszczenia i meble niemiecki Sortowanie według grup.

Test ze słówek języka niemieckiego.. liczebniki porządkowe po niemiecku Połącz w pary.. Gdy wchodzi do dużego pokoju, od razu rzuca pomysłami na przemeblowanie.. Jak po niemiecku nazywają się meble?. wg Natkawroblewska.. Opisywanie wnętrz.. Jak po niemiecku nazywa się dom?. Pokoje są jasne, wygodne i wyposażone tylko w .der Balkon - balkon.. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Drukuj test.Pomieszczenia i meble po niemiecku 0 25 fiszek chiomii2247.. meble i wyposażenie mieszkania.. Czyja osobowość ze "Stranger Things" jest najbardziej podobna do Twojej?Start studying niemiecki dział K2 słówka (pomieszczenia domowe, meble i sprzęty domowe , typy domów, opisywanie domów i mieszkań, inne wyrażenia , wynalazki/odkrycia).. Mój pokój - Mein Zimmer.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt