Tekst piosenki za tobą pójdę jak na bal

Pobierz

Wykonawca: Krzysztof Krawczyk.. Przy Tobie zbudzę się ze snu,Bo z tobą można konie kraść, Do rana tańczyć, we dnie spać, Zapomnieć, że zbyt szybko mija czas, Śmiać się z życia póki trwa.. 8 lut , 2016 Video Tekst piosenki: Ty jedna umiesz w życie grać, Świat z przymrużeniem oka .5.. Dostępne opracowania: linia melodyczna (klucz wiolinowy) + akordy + teksty (1) więcej opracowań .. ZA TOBĄ PÓJDĘ JAK NA BAL znajdziesz w 1 publikacji wymienionej poniżej: cena 26 zł.. Niczego mi nie będzie żal, Pójdę tak jak w dym, Tylko powiedz, że to właśnie ty!. Ty umiesz zawsze wyjść na plus I w biedzie znaleźć szczęścia łut, Bez końca wierzyć, że się zdarzy cud, I jak nikt na świecie Mieć na wszystko sposób.Hit Krzysztofa Krawczyka - Za Tobą pójdę jak na bal wraz z tekstemSłuchaj nagrań piosenki Krzysztof Krawczyk - Za Tobą pójdę na bal.. Najnowsze.. Przy Tobie zbudzę się ze snu,Bo z Tobą można konie kraść Do rana tańczyć we dnie spać Zapomnieć, ze zbyt szybko mija czas Śmiać się z życia, póki trwa Za Tobą pójdę jak na bal, nie obejrzę się Nikt mnie nie zatrzyma, nie zatrzyma mnie Niczego mi nie będzie żal, pójdę tak jak w dym Tylko powiedz, ze to właśnie Ty /2X Ty umiesz zawsze wyjść na plusBo z tobą można konie kraść, Do rana tańczyć, we dnie spać, Zapomnieć, że zbyt szybko mija czas, Śmiać się z życia, póki trwa..

Ładna piosenka:))Za tobą pójdę jak na bal.

Wasza ocena.. Za tobą pójdę jak na bal, Nie obejrzę się, Nikt mnie nie zatrzyma, nie zatrzyma mnie!. Krzysztof Krawczyk - Idę już (Teksty piosenek) Teledysk do piosenki Idę już dn3dr4a8QKM Zrozumieć musisz, że mój lęk Nie zmieni we mnie tego, co już twoim jest Wiem, że nadejdzie taki dzień Że będzie z nami tak, jak tego chcesz Uwierzyć musisz, .Jan 1, 2021ZA TOBĄ PÓJDĘ JAK NA BAL G A NIE OBEJRZĘ SIĘ D h NIKT MNIE NIE ZATRZYMA NIE ZATRZYMA MNIE G A D D7 NICZEGO MI NIE BĘDZIE ŻAL G A PÓJDĘ TAK JAK W DYM D h TYLKO POWIEDZ ŻE TO WŁAŚNIE TY 2 RAZY G A D TY UMIESZ ZAWSZE WYJŚĆ NA PLUS I WIESZ GDZIE ZNALEŻĆ SZCZĘŚCIA ŁUT BEZ KOŃCA WIERZYĆ ŻE SIĘ ZDARZY CUD I JAK NIKT NA ŚWIECIE MIEĆ NA WSZYSTKO SPOSÓBAkordy,Chwyty - Wykonawcy: Krzysztof Krawczyk, tekst: Andrzej Sobczak, Andrzej Kosmala, Adam Jarek, muzyka: Aleksander Maliszewski.. Zagraj to sam wydanie specjalne 150.. Ty umiesz zawsze wyjść na plusKrzysztof Krawczyk tekst Za tobą pójdę jak na bal: Ty jedna umiesz w życie grać, / Świat z przymrużeniem oka brać.. Za tobą pójdę jak na bal - Ty jedna umiesz w życie grać Świat z przymrużeniem oka brać Gdy trzeba i nie trzeba w głos się śmiaćZa tobą pójdę, jak na bal, Nie obejrzę się, Nikt mnie nie zatrzyma, Nie zatrzyma mnie!.

Rejestracja.Za Tobą pójdę jak na bal.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury "Biblioteka Polskiej Piosenki" zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych .Akordy,Chwyty - Wykonawcy: Krzysztof Krawczyk, tekst: Andrzej Sobczak, Andrzej Kosmala, Adam Jarek, muzyka: Aleksander Maliszewski.. Niczego mi nie będzie żal, Pójdę tak, jak w dym, Tylko powiedz, że to właśnie ty.. Za tobą pójdę, jak na bal, Nie obejrzę się,Za Tobą pójdę jak na bal, nie obejrzę się, Nikt mnie nie zatrzyma, nie zatrzyma mnie.. Za tobą pójdę jak na bal - Ty jedna umiesz w życie grać Świat z przymrużeniem oka brać Gdy trzeba i nie trzeba w głos się śmiaćOglądaj wideo Za tobą pójdę jak na bal w wykonaniu Krzysztof Krawczyk z albumu Wstaje nowy dzień za darmo, i zobacz grafikę, tekst utworu oraz podobnych wykonawców.Za Tobą Pójdę na Bal - posłuchaj, zobacz teledysk, przeczytaj tekst piosenki.Jun 7, 2022Plik ZA TOBĄ PÓJDĘ JAK NA BAL.doc na koncie użytkownika uzytkowniczkaportalu • folder piosenki - teksty i akordy • Data dodania: 11 sty 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik ZA TOBĄ PÓJDĘ JAK NA BAL.doc na koncie użytkownika borowik1951 • folder Akordy-teksty piosenek • Data dodania: 16 lut 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.ZA TOBĄ PÓJDĘ JAK NA BAL, nuty i tekst na stronie nuty.pl ..

Polskie piosenki; Udostępnij.

2.00 / 5 głosów: 1. nuty.pl.. Zobacz wykonania użytkowników serwisu iSing.pl i nagraj swoją wersję utworu!. Tylko powiedz, że to właśnie Ty /x2 Ty umiesz zawsze wyjść na plus I w biedzie znaleźć szczęścia łut, Bez końca wierzyć, że się zdarzy cud I jak nikt na świecie mieć na wszystko sposób.. Swiat z przymruzeniem oka brac Gdy trzeba i nie trzeba w glos sie smiac I na przekor wszys.Za Tobą Pójdę Jak na Bal po polsku, piosenka Krzysztof Krawczyk: Ty jedna umiesz w życie grać / Świat z przymrużeniem oka brać / Gdy trzeba i nie t. .. Krzysztof Krawczyk - Za Tobą Pójdę Jak na Bal po polsku, tekst piosenki, tłumaczenie.. Niczego mi nie będzie żal, Pójdę tak, jak w dym, Tylko powiedz, że to właśnie ty.. Znajdź tekst piosenki oraz tłumaczenie piosenki i zobacz teledysk swojego ulubionego utworu.. Wasze komentarze (1) Jessica 2011-04-11, 14:04.. Niczego mi nie będzie żal, pójdę tak jak w dym.. Utwór znakomicie sprawdza się na weselach.. Piosenka ciekawa do aranżacji tanecznych.. Za Tobą pójdę jak na bal, nie obejrzę się, Nikt mnie nie zatrzyma, nie zatrzyma mnie.. Aby wykonać tę operację należy się zalogować: Zaloguj się przy użyciu loginu i hasła: Zaloguj..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt