Dawid kwiatkowski jesteś tekstowo

Pobierz

[Refren] Powiedz mi kto tam jest?. w telefonie krótki tekst.. Tekst piosenki: Sam już nie wiem czy to prawda, czy to moja wyobraźnia, że jestem z Tobą tu Lecę w górę, lecę w dół i tak jesteś tego warta.. Z tobą lepszy ten świat, bo mogę.. Twój obraz w mojej głowie nie zgaśnie, Nie zgaśnie, nie wyblaknie.. Wiem, że z Tobą jest podobnie, ale mimo to zachęcam do spaceru.. I czy będzie gdy na głowę spadnie ci świat Powiedz mi kto tam jest?Dawid Kwiatkowski - Mięso Tekst piosenki Mięso Przez Ciebie mylę szczoteczki do zębów Byliśmy nad Wisłą, a teraz jesteś tu Piąty dzień, czwartą noc Znów zgubiłem wątek Nie rzucam mięsem w piątek Wisła przelała już morze Płyniemy z wiatrem bez wioseł Tak już piątą noc, szósty dzień Znów zgubiłem wątek Nie rzucam mięsem w piątek Co tu się dzieje?Dawid Kwiatkowski - Bez Ciebie [Tekst]W samym centrum miasta niespokojne dłoniebyło już nie raz tak ze mną sny, mi opowieszno weź opowiedz miczy w nich na no.Dawid Kwiatkowski - Idziesz ze mną Tekst piosenki Idziesz ze mną Niby spotkałem Cię przypadkiem Choć Ten u góry dobrze zna mnie Wie gdzie chodzę, a gdzie już nie I dobrze wiedział, że to czas jest By stworzyć inną kombinację Ze zmarnowanych smutnych serc Więc Posłucham w końcu mamy rad Jest ciężko, gdy budzisz się sam, sam Idziesz ze mnąDawid Kwiatkowski - Dalej Tekst piosenki Dalej I znowu to samo Wiem wszystko i nic A sił mam za mało Za mało, by wyjść I nawet gdy na koniec uśmiecham się Dobrze mnie znasz Tam w środku nie, nie jest okej (nie jest okej) Dalej nie ma już nic więcej To nie smakuje już tak jak wcześniej Od dawna czuję, że moje miejsce to nie to, które znamSee more of Fajnanuta.pl on Facebook..

Dawid kwiatkowski.

Zachowam Cię już w sercu na zawsze, nie wiem [Przedrefren] W naszym oknie.2 days agoTodayChcę w oczy spojrzeć bo słowo dziś nie znaczy nic Odważnym krokiem choć na spacery nie mam sił Co mnie czeka, dłoń zaciśnięta pęka Kto dziś otworzy moje drzwi?. Szklanka do połowy pełna A świat jest lepszy niż na zdjęciach [Pre-Chorus] Pot muszę mieć, to przecież mogę Fale upałów, potem znowu tonę W sobie, czy w tobie Nie pamiętam, być może Jeśli na wyciągnięcie ręki mam cały świat dlaczego czuję brak [Refren]Jeśli dziś nie będę sam I pójdziesz w moja stronę W tobie mam odpowiedz Na bok rzucę cały świat Bo szkoda mi bez ciebie Jeśli dziś nie będę sam I pójdziesz w moja stronę W tobie mam odpowiedz Na bok rzucę cały świat Bo szkoda mi bez ciebie Z tobą wszystko, A bez ciebie nic nie smakuje Na chodnikach zapach naszych słów Coś malujeChcę w oczy spojrzeć bo słowo dziś nie znaczy nic Odważnym krokiem choć na spacery nie mam sił Co mnie czeka, dłoń zaciśnięta pęka Kto dziś otworzy moje drzwi?. To niemożliwe nagle można ot tak.. Dyskografia Dawida Kwiatkowskiego, polskiego piosenkarza, obejmuje siedem albumów studyjnych, dwadzieścia cztery single oraz trzydzieści pięć teledysków .Żyᴄie tᴏ jedna ᴡieᴄᴢna myśƖ (Jedna ᴡieᴄᴢna) Więᴄ sᴏbie nie myśƖ, że ᴄᴏś ᴢnaᴄᴢysᴢ, (Nie, nie, nie) Tᴏ ᴢnaᴄᴢy, że nie jesteś sam (Nie jesteś sam) I że Pᴏɡᴏda dƖa Bᴏɡaᴄᴢy..

Na zawsze, jesteś dla mnie.

Z tobą jakoś mi tak po drodze.. dobrze się dziś skończy ten dzień.. Naprawdę słucham serca Czy dobrze robię pierwszy raz?. Forgot account?Na zawsze, jesteś dla mnie Twój obraz w mojej głowie nie zgaśnie Nie zgaśnie, nie wyblaknie Zachowam Cię już w sercu na zawsze Na zawsze, jesteś dla mnie I zostań już Zbyt wielu chwil żałuję dziś Wolałbym z papieru lub kamienia być Mam w głowie szał i w oczach strach Bo nawet w moim śnie już nie ma śladu nas Zapytaj mnie, ile jeszcze sercGdziekolwiek jesteś, zawsze będziesz obok.. W mojej głowie są miejsca, gdzie lepiej nie zapuszczać się samemu.. [Refren] Powiedz mi kto tam jest?. Dawid Kwiatkowski - Chciałbym (+4) 13. .. Dawid Kwiatkowski - Będziesz Ze Mną (+7) 11.. Nie potrzebujemy nic, nikt tu nie zmieni nicDawid Kwiatkowski - Jesteś Tekst piosenki Jesteś Sam już nie wiem czy to prawda Czy to moja wyobraźnia że jestem z tobą tu Lecę w górę, lecę w dół I tak jesteś tego warta W mojej głowie są miejsca Gdzie lepiej nie zapuszczać się samemu Wiem ze z tobą jest podobnie A mimo to zachęcam do spaceru Nie potrzebujemy nic Nikt tu nie zmieni nicRazem)Że jestem z Tobą tu Lecę w górę, lecę w dół TY)I tak jesteś tego warta Sam już nie wiem czy to prawda, Czy to moja wyobraźnia Może to jest tylko sen, Ale czuje jak dotykasz mnie I jesteś tego warta Ty) Nie pokazuj mi już więcej swoich zdjęć, Widziałem je (ha) gdy nie było Cie I widziałem dużo więcej w głowie,Dawid Kwiatkowski - teksty piosenek, tłumaczenia piosenek i teledyski..

Zachowam Cię już w sercu na zawsze, Na zawsze, jesteś dla mnie.

Wydawnictwo ukazało się 29 października 2021 nakładem wytwórni muzycznej Warner Music Poland .. nie wiem W naszym oknie obca twarz Jak na imię ma twój nowy, nowy świat?. Nie wiem Chcę w oczy spojrzeć bo słowo dziś nie znaczy nic Odważnym krokiem, choć na spacery nie mam sił Co mnie czeka, dłoń zaciśnięta pęka Kto dziś otworzy moje drzwi?. ja wyczuję, ja to wiem.. Album zadebiutował na 2. miejscu polskiej listy sprzedaży - OLiS .. Next Song.Dawid Kwiatkowski - Biegnijmy [słowa piosenki]: biegnijmy, biegnijmy.. Z tobą wszystko mi gra.. 2.Chcę w oczy spojrzeć bo słowo dziś nie znaczy nic Odważnym krokiem choć na spacery nie mam sił Co mnie czeka, dłoń zaciśnięta pęka Kto dziś otworzy moje drzwi?. Wolałbym z papieru lub kamienia być.. Dawid Kwiatkowski - Co z nami będzie (+3) 14 .Tekst piosenki [Intro] Sam już nie wiem czy to prawda Czy to moja wyobraźnia Że jestem z Tobą tu Lecę w górę, lecę w dół I tak jesteś tego warta [Zwrotka 1] W mojej głowie są miejsca, gdzie lepiej nie zapuszczać się samemu Wiem, że z Tobą jest podobnie, ale mimo to zachęcam do spaceru Nie potrzebujemy nic, nikt tu nie zmieni nicNa zawsze, jesteś dla mnie.. Dawid Kwiatkowski - Biegnijmy (+130) 12. czy to .. Z tobą mogę się śmiać.. Słowa pierwszego singla z nowej płyty Dawida Kwiatkowskiego dostępne są już w sieci..

Zachowam Cię już w sercu na zawsze, Na zawsze, jesteś dla mnie I zostań już.

Nie wiemNa zawsze jesteś dla mnie Twój obraz w mojej głowie nie zgaśnie Nie zgaśnie, nie wyblaknie Zachowam cię już w sercu na zawsze Na zawsze jesteś dla mnie I zostań już Zbyt wielu chwil żałuję dziś Wolałbym z papieru lub kamienia być Mam w głowie szał i w oczach strach Bo nawet w moim śnie już nie ma śladu nas Zapytaj mnie ile jeszcze sercTekst piosenki [Zwrotka 1] Dokąd pójdę, nie wiem Czy to ważne gdzie wieje wiatr?. Gdy bratnie dusze przyciągają się tak.. I zostań już.. I czy będzie gdy na głowę spadnie ci świat Powiedz mi kto tam jest?Dawid Kwiatkowski - mamy tekst piosenki Jak To!. Znajdź tekst piosenki oraz tłumaczenie piosenki i zobacz teledysk swojego ulubionego utworu.. Być w nim sobą.. nie wiem [Pre-Chorus] W naszym oknie obca twarz Jak na imię ma twój nowy, nowy świat?. Mam w głowie szał i w oczach strach, Bo nawet w moim śnie już nie ma śladu nas.Tekst piosenki: Okrutna cisza powoli chłonie całych nas Nasza ulica prowadzi chociaż idę sam Dokąd zmierzam?. Na zawsze, jesteś dla mnie.. Zbyt wielu chwil żałuję dziś..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt