Prezentacja moja ulubiona dyscyplina sportowa

Pobierz

Ta dyscyplina sportu, po sukcesach Adama Małysza, który zdobył Mistrzostwo Świata i Puchar Świata oraz medale na igrzyskach olimpijskich, ma wielu fanów wśród mężczyzna i kobiet.Ulubiona dyscyplina Justyna Gajer 1.. Podoba mi się w tej dyscyplinie to, że uczy ona umiejętności współpracy w grupie.. Kleinbaum Maksyma życiowa: Człowiek nie żałuje tylko tych słów, których nie powiedział.Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku zaprasza uczniów województwa pomorskiego do udziału w konkursie "Moja ulubiona dyscyplina sportu i wybrany idol sportowy".. 2 czerwca 2020.. -złoty medal w zawodach powiatowych.. Organizatorem konkursu są nauczyciele wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 2 im.. Moja ulubiona dyscyplina sportowa 3 zdania (siatkówka) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Prawie na każdej olimpiadzie organizowane są zawody w pływaniu, a jeśli nie, to organizuje się osobne konkursy.. W programie pojawiła się nowa dyscyplina - skeleton, w którym rywalizacja przebiegała na torze bobslejowym.Gimnastyczka zdała sobie sprawę, że jej miłość do sportu wciąż tam była.. Już mam pewne osiągnięcia.Moją ulubioną dyscypliną sportu jest siatkówka.. Jestem członkiem klubu piłkarskiego GKS Linia, gdzie gram jako pomocnik.. W ramach konkursu należy napisać artykuł przedstawiający ulubiony sport i wybranego sportowca z wybranej dziedziny sportu, który inspiruje i jest prawdziwym idolem dla młodego człowieka!Moja ulubiona dyscyplina sportowa 3 zdania..

...Moja ulubiona dyscyplina sportu.

W miesiącu maju odbył się konkurs "Moja ulubiona dyscyplina sportu i wybrany idol sportowy", który miał na celu: propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży, poznawanie ważnych postaci ze świata sportu, rozwijanie kreatywności i umiejętności redakcyjnych uczestników oraz zagospodarowanie czasu wolnego w okresie .. "Mój ulubiony sportowiec/drużyna sportowa" lub " Moja ulubiona dyscyplina sportowa" ORGANIZATOR 1.. Dostaliśmy aż 111 zdjęć!. 7.Omówienie .Prezentacja multimedialna .. Sama konkurencja polega na tym, że w odpowiednio przygotowanej hali lub placu ustawia się kilkanaście przeszkód o różnej wysokości i charakterze (rów z wodą, mur, belki), które koń wraz ze swoim jeźdźcem muszą pokonać w jak najkrótszym czasie i możliwie najmniejsza liczbą zrzutek.Organizatorzy w trakcie imprezy musieli zmagać się ze złymi warunkami atmosferycznymi, które poważnie utrudniały sportowe współzawodnictwo.. Bardzo lubię w nią grać, a także ją oglądać.. Pierwszy oficjalny konkurs pływackiJędrzejczak.. W tym artykule chciałabym przedstawić wam pokrótce moją ulubionąPiłka ręczna — zespołowa dyscyplina sportu (gra drużynowa), uprawiana na całym świecie - zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn - w której biorą udział dwie ekipy po 7 zawodników każda..

Temat konkursu jest zawarty w haśle "Moja ulubiona dyscyplina sportu".

Zgromadź materiały .. sportowych.. 2 czerwca 2020.. Celem konkursu jest popularyzacja aktywnego wypoczynku w nawiązaniu do dyscyplin turystyczno-sportowych (narciarstwo, kajakarstwo, żeglarstwo, kolarstwo, jazda konna i wędrówki piesze) propagowanychWydzieranka z kolorowego papieru- Zimowe Igrzyska Sportowe w Soczi w Rosji-Szkic ołówkiem -moja ulubiona dyscyplina sportów zimowych -nasi mistrzowie,-Wydzieranka z kolorowego papieru (kolorowy papier drzemy na małe kawałki i przyklejamy obok siebie tworząc barwne kompozycje według przygotowanego wcześniej szkicu).. Komisja konkursowa musiała się zmierzyć z nie lada wyzwaniem wybierając najbardziej kreatywne prace.. Popularyzacja wśród uczniów postaci wybitnych sportowców.Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku zaprasza uczniów województwa pomorskiego do udziału w konkursie "Moja ulubiona dyscyplina sportu i wybrany idol sportowy".. -dyplom za wybitną postawę w zawodach ogólnowojewódzkich.. Na każdym slajdzie umieść opis i rysunek/zdjęcie.. "Cztery pory roku z logorytmiką"- przykładowe zabawy dla dzieci.. Spotkanie z trenerem Shovdown- trener osób niepełnosprawnych.. -1 miejsce w zawodach ogólnoszkolnych,gminnych, powiatowych oraz ogólnowojewódzkich..

moja ulubiona dyscyplina sportu i wybrany idol sportowy.

koszykówka to dyscyplina sportu drużynowego, w której dwie pięcioosobowe drużyny grają przeciwko sobie próbując zdobyć punkty umieszczając piłkę w koszu.. Moim ulubionym idolem sportowym jest Martyna Grajber.Siatkówka moja ulubiona dyscyplina sportu Piłka siatkowa jest dyscypliną, w której polscy zawodnicy i zawodniczki osiągnęli zdecydowanie więcej na arenie światowej, niż piłkarze nożni.. -Mniejsze ryzyko zachorowania na wiele chorób,np otyłość.. Rekordzista świata, to Michael Phelps.Prezentacje na temat : Moja ulubiona dyscyplina sportowa (kl.4-6): I miejsce: Nikodem Wieczorek 6 b - prezentacja o tenisie ziemnym II miejsce: Jan Kluczek 5 b - prezentacja o piłce nożnej III miejsce: Gabriela Antonkiewicz 6 g - prezentacja o piłce siatkowejSzukaj sportowych inspiracji Do znalezienia swojego wymarzonego sportu możemy również wykorzystać nasz czas wolny, często spędzany przed ekranem telewizora.. mistrz Świata w wyŚcigu ze .. prezentacja programu powerpoint created date:Moja ulubiona dyscyplina sportowa Naalia Michalska Pływanie Pływanie historia historia dyscypliny Umiejętność pływania człowiek wykorzystywał w czasach starożytnych, o czym świadczą rysunki sprzed czterech tysięcy lat z Asyrii, Libii i Egiptu..

1 ocena Najlepsza odp: 100% ...WYNIKI KONKURSU "Moja ulubiona dyscyplina sportu".

A mimo to jest mniej popularna wśród Polaków od piłki nożnej.. Jest jedną z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych dyscyplin na świecie.Grupowe zawody sportowe na salach z przedstawieniem zasad uczciwej rywalizacji fair play; filmik edukacyjny, pogadanka, praca plastyczna pt: "Moja ulubiona dyscyplina zimowa".. Zapytała Valorie czy mogłaby chodzić do zespołu, czy może ona odzyskać gimnastyczne umiejętności.praktycznie wszędzie.. Pojawia się tam mnóstwo transmisji z wielu wydarzeń sportowych, również tych mniej znanych, które mogą stać się dla nas świetną inspiracją.Ulubiona dyscyplina sportowa: piłka nożna Zainteresowania: kino, teatr Ulubiona potrawa: pizza Ulubiona muzyka: pop Ulubiony kolor: granatowy Podróż marzeń: wakacje w Dubaju Ulubiona książka: ,,Stowarzyszenie Umarłych Poetów'' N.H.. 2 Zaplanuj i utwórz prezentację na temat swojego ulubionego zwierzęcia.. -Poprawa kondycji.. Jak mój idol chciałbym też odnosić takie sukcesy.. Wystarczy - po wybraniu ulubionej ze sportowych aktywności - opisać ją w formie artykułu i dorzuć informację o idolu .W ramach pogłębiania nauki języka niemieckiego chętni uczniowie klas III-VI wykonywali jako dodatkową pracę domową prezentacje multimedialne.. Moją ulubioną dyscypliną sportową są skoki narciarskie.. Prezentacje mutlimedialne związane były tematycznie z treściami omawianymi podczas zajęć z języka niemieckiego (np. Mein Zimmer (mój pokój), MeinLiebliengssportart (moja ulubiona dyscyplina sportowa czy też meinLiebliengssportler (mój ulubiony sportowiec).1.. Na slajdach umieść krótkie, samodzielnie przygotowane opisy danej dyscypliny.. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim.. Zdrowe strony tego sportu.. Zadanie konkursowe jest proste i kreatywne.. Zadanie 1.. -Chroni przed zastaniem się stawów.Date Ulubiony sport Wioślarstwo Mimo iż najbardziej lubię piłkę nożną , to stwierdziłem że prezentację zrobię o wioślarstwie :) Początki Pierwsze zawody wioślarskie odbyły się w 1715 roku na Tamizie - były to zawody Race for Doggett's Coat and Badge, które od tamtego czasu odbywająmoja ulubiona dyscyplina sportowa to pŁywanie moja ulubiona dyscyplina sportowa to pŁywaniePiłka nożna jest moją ulubioną dyscypliną sportu nie tylko dlatego, że wiele się o niej naczytałem, naoglądałem, ale również dlatego, że lubię uprawiać ten sport.. erlin spotkał się z Valorie Kondos, opowiedziała jej o swoim długoletnim śnie, wypadku samochodowym i jak bardzo chciałaby wrócić do sportu.. Wystarczy zajrzeć na kanały sportowe, poświęcone różnym dyscyplinom, takie jak popularny Polsat Sport.. jazda na rowerze .. idol sportowy.. Celem gry jest wrzucenie - wyłącznie za pomocą rąk - piłki do bramki przeciwnika.W 1900 roku dyscyplina ta debiutowała na Olimpiadzie w Paryżu i do dziś jest dyscypliną olimpijską.. A idolem sportowym jest Kamil Stoch.. michaŁ kwiatkowski polski kolarz szosowy, zawodnik profesjonalnej, brytyjskiej druŻyny team ineos..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt