Test wiedzy z lektury 80 dni dookoła świata

Pobierz

mam jutro test i nie wiem czy znam ja wystarczajaco licze naPlik w 80 dni dookoła swiata sprawdzian.docx na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 4 gru 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.sprawdzian Twojej wiedzy z okreslonej dziedziny, albo po prostu troche rozrywki przy wypelnianiu ankiety online.Quiz wiedzy z lektury "W 80 dni dookola swiata".. W naszym kraju w latach ukazało się prawie trzydzieści wydań tej powieści (a ukazywała się ona po polsku już dużo wcześniej, bo pierwszy przekład pojawił się rok po premierze oryginału).Ćwiczenia: W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA.. Odtwarzamy trasę podróży pana Fogga - Kolejność wydarzeń // odp.Najlepsza odpowiedź.. Zabiera ze sobą w tę podróż swojego francuskiego lokaja, Jana Passepartont.. Jak brzmi nazwisko autora książki pt. "W 80 dni dookoła świata"?. Dlaczego detektyw Fix ścigał pana Fogga?» Strona główna » Język polski » Pozytywizm » W 80 dni dookoła świata.. "W 80 dni dookoła świata" to lektura sugerowana dla klasy 5.. Dodaj do ulubionych.. Czy może to jest Twoja szkolna lektura?. Kto jest autorem książki?. Czytałeś książkę i zastanawiasz się, ile z niej pamiętasz?. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu..

Test z lektury "W 80 dni dookoła świata"!

Podobne quizy .. "W 80 dni dookoła świata" - test 2.. 5 lat temu.. Dlaczego pan Fogg zdecydował się wyruszyć w podróż?. Klasa 5 Polski.. Test zawiera 17 pytań.lektury ,,W 80 dni dookola swiata'' i sptawdz ile wiesz na jeje temat.. Witaj na stronie Quizz.pl.. W podróż wyrusza jeszcze tego samego dnia, razem z nowo zatrudnionym francuskim służącym, Obieżyświatem.. W 80 dni dookoła świata - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #fantastyka, #w 80 dni dookoła świata, #test z lektury 9294 x, 2016-01-06 21:11:39Ile pamiętasz z książki "W 80 dni dookoła świata"?. Test zawiera 17 pytań.Rozwiąż test z lektury "W 80 dni dookoła świata" autorstwa J. Verne i sprawdź, w jakim stopniu opanowałeś treść książki.. W 80 dni dookoła świata Rysunek z opisami.. W 80 dni dookoła świata Test dla znawców tej lektury .Rozwiąż test i przygotuj się do lekcji języka polskiego z lektury "W 80 dni dookoła świata" J. Verne.. Test z odpowiedziami !. W ślad za nimi udaje się także przebiegły detektyw Fix, który podejrzewa Fogga o dokonanie kradzieży w Banku Angielskim.Wydanie W 80 dni dookoła świata kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Ile funtów zostało skradzione z banku w lekturze "W 80 dni dookoła świata"?. Test z odpowiedziami !. wg Dorota132..

Kto jest autorem "W 80 dni dookoła świata"?

W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Książka zawiera pełen tekst lektury.Pytanie z lektury,,W 80 dni dookoła świata ".. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. b) Ponieważ Fogg podejrzewał go o kradzież pieniędzy.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Sprawdzian wiedzy na pewno Ci się przyda :) Facebook Twitter Widget !. Rozpocznij quiz.. 11.Test z lektury pod tytułem ,,W 80 dni dookoła świata".. pytanie 1 z 10.. Sprawdź swoją znajomość lektury.. Gdzie i w jaki sposób Fileas Fogg najchętniej spędzał czas?. a) Ponieważ przyniósł mu wodę do mycia za chłodną o 2 stopnie.. Angielski dżentelmen, Fileas Fogg, zakłada się pewnego dnia, że w 80 dni objedzie dookoła kulę ziemską.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Lektury obowiązkowe Lektury uzupełniające .W 80 dni dookoła świata.. W podroz wyrusza jeszcze tego samego dnia, razem z nowo zatrudnionym francuskim sluzacym, Obiezyswiatem.Geneza, czas i miejsce akcji "W 80 dni dookoła świata" należy do najpopularniejszych dzieł Juliusza Verne - a przynajmniej w krajach anglojęzycznych i w Polsce..

Sprawdź co wiesz o lekturze ,,W 89 dni dookoła świata''.

Pan Fogg zalozyl sie o: 100 funtow 3 tys. dolarow 20 tys.futow 30 tys.dolarow : 3.. Tagi dla tego testu: Lektura, Szkoła, Przygody, Koleja, Parostatki, Fileas Fogg, Obieżyświat, Fix, Auda, W 89 dni dookoła świataW 80 dni dookoła świata - test ze znajomości lektury.. Autorem książki jest Juliusz Verne.. 25 tysięcy; 55 tysięcy; 65 tysięcy; Sprawdź się w poniższych tematach: Wiersz "W pamiętniku Zofii Bobrówny"Preview this quiz on Quizizz.. 207 Obserwuj autora.. wg Izunia19.Pobierz plik test_wiedzy_z_lektury_w_80_dni_dookoła_świata już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC.W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału.. W 80 dni dookoła świata Dobry test z lektury.. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych na naszej stronie dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!Podróżujemy dookoła świata Pomysł na lekturę "W 80 dni dookoła świata" Juliusza Verne'a Zaproponowany cykl zajęć ma na celu pokazanie uczniom piękna świata, jego egzotyki i osobliwości.. Dlaczego Jam Forster stracił pracę u Fogga?. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp..

Fogg był mieszczaninem.Quiz W 80 dni dookoła świata.

W Londynie większość swojego czasu Fogg spędzał: 3.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Quiz o lekturze pt,,80 dni dookoła świata'' DRAFT.. Przygotuj się do lekcji języka polskiego, powtórz najważniejsze zagadnienia z lektury.. 2012-01-01 20:14:41 Mieliście już test sprawdzający znajomość treści lektury pt. "W 80 dni dookoła świata " 2011-12-13 19:47:56 W sprawie lektury 80 dni dookoła świata 2019-02-24 12:50:49Od słowa do słowa, zakłada się z nimi o wielką sumę, że zdoła objechać świat dookoła w ciągu zaledwie 80 dni.. Odkryją, czym jest przyjaźń, odwaga, siła woli, poczucie godności i honoru.Wiedza ogólna (1880) Wychowywanie (8) Zdrowie (12) Zwierzęta (1008) .. // odpJules Gabriel Verne W osiemdziesiat dni dookola swiata tlum.. Fileas Fogg zamieszkiwał do przy ulicy: 2.. Podczas podróży wraz z bohaterami lektury uczniowie przeżyją niezwykle przygody i podejmą trudne decyzje.. Biografie (310) Dla .. test o sporcie dyskordianizm ciel zaćmienie sport miley cyrus fani test wiedzy o bałkanach gdzie to jest literatura test z romea i julii test o historii świata myszka miki .. Główny bohater książki nazywał się: 12.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.10.. Udostępnij.. W 80 dni dookoła świata Sortowanie według grup.. Kim z pochodzenia był Obieżyświat (Passepartout)?. W 80 dni dookoła świata Anagram.. W ślad za nimi udaje się agent policji Fix, przekonany, że pan Fogg jest uciekającym przestępcą….


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt