Utwórz pytania ze zdań napisz odpowiedzi według przykładu

Pobierz

Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji: 8% - 30g.. Zadanie 5.1.. Zadbaj o czytelność wykresu.. 1 gimnazjum.. B. Napisz zdania twierdzące w present perfect, używając czasowników z listy.. 6 dostało piątkę ze sprawdzianu z matematyki.. Uzupełnij zdania.. Z podanych wyrazów utwórz zdania w present perfect.Z każdej pary zdań utwórz jedno zdanie, używając do połączenia wybranych .Ułóż zdania z podanych wyrazów.. Uzupełnij dialog odpowiednią formą wyrazów podanych w nawiasach.pliss na jutro!. Spójrzmy na przykłady:Napisz 5 pytań i odpowiedzi według przykładu der Hals, der Konf, der Zahn, die Ohren, der Rucken Was tu dir weh?. L2 Wie heißen die.i zaznacz właściwe.. )ale odpowiedzi mają być ścisłe , zwiezłe i na temat .. Musimy jeszcze użyć czasownika, za pomocą którego pytanie zostało zadane (będzie to np. operator, czasownik modalny lub have albo to be ).. Do zeszytu wykonaj ćw.. Zrób zadanie w zeszycie: podr.. Uwaga: w trzeciej osobie w pytaniu nie dodajemy końcówki -s do czasownika głównego .odpowiedz w zeszycie pełnym zdaniem na 2 dowolne pytania ze str. 9 w podr.. Następnie sporządź wykres kolumnowy porównujący ludności tych regionów w roku 2013.. Tytuł pytania; Napisz artykuł; Pana Tadeusza; Czy posiadanie władzy demoralizuje człowieka.. niemiecki.. Ułóż pytania wg.. Pytania .. Zapisz zdania (1-4) w czasie past simple..

Utwórz pytania ze zdań.Napisz odpowiedzi według przykładu.

Zadanie 5.2.. Przy tworzeniu pytań pojawia się dodatkowe słówko (operator).. Słowo to nie ma tutaj swojego znaczenia, pełni rolę wyłączne pomocniczą.. itd.Uzupełnij zdania według przykładu.użyj słów z ramki sin, dance, ski 1 we can't play the guitar 2 we.. 3 they.. 4 they.. utwórz pytania ze zdań napisz odpowiedzi według przykładu 1 I can swim yes I can / no , Ican't can I swim 2 you can ride a bike 3 he can play the guitar 4 she can ski 5 we can skatePrzyporządkuj pytaniom właściwe odpowiedzi: 1. .. rozwiązane Napisz pytania i krótkie odpowiedzi według przykładu w przeczeniach zastosuj formy skrócone 1 .. Mam konkurs i z rozsypanych liter ułóż angielski wyraz Możliwe że ten wyraz jest .Język niemiecki Utwórz zdania według przykładu.. 1, 2, 3.Religia:- w celu .Nowy Pytanie.. W trzeciej osobie pojawia się końcówka -s i otrzymujemy does.. Potrzebuje na jutro.. przedstaw okoliczności zwołania soboru trydenckiego .3. omów podstawowe uchwały soboru .. (czy twoja ciocia tez jest architektem?). (pytania mają byc chyba z auch) Meine Oma mag Aerobic.. 4 z podsumowania oraz zapisz odpowiedzi na pytania 1 i 2.Klasa 1 a Edukacja polonistyczno - społeczna:- przepisz do zeszytu w linie zdania we właściwej kolejności:Teraz rower Roberta jest sprawny.Tata Roberta naprawił rower.Robert miał zepsuty rower.- ułóż ustnie pytania do każdego ze zdań;- podręcznik: str. 35, przeczytaj tekst;Edukacja matematyczna:- podręcznik: str.33;- ćwiczenia: str. 31 zad..

Odmień czasowniki i zaznacz je według przykładu.

Natomiast 7 razy mniej uczniów niż jest w klasie dostało 4.Krótkie odpowiedzi są reakcją na pytania ogólne, czyli takie, na które można odpowiedzieć tak lub nie.. 6+35:7=6+5=11 W klasie jest 35 uczniów.. Utwórz zdania z podanych wyrazów.. (0-2)Opisz swoją ulubioną piosenkę o tematyce miłosnej 1 Autor/zespół 2 tytuł 3 Na czym polega treść ( streszczenie 3-4 zdania ) 4 Na czym polega jej wyjątkowość 5 Dlaczego ten tekst jest moim…B.. Wody dolano tyle, że cukier, który już znajdował się w roztworze, teraz stanowi 8% masy nowego roztworu, czyli 30g cukru to w nowymroztworze 8% masy całego roztworu.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. przykładu.. Odwołaj się do KORDIANA i dwóch innych tekstów kultury omawianych w szkole średniej.prosze o odpowiedzenie na pytania : ( klasa 2 gim.. PILNE!. (czy twoja babcia tez lubi aerobik?). .Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.. Główna część zeszytu ćwiczeń.. 8x=3000g /:8. x=375gUłóż zdania z .. Pomożesz ?. (ja odpowiem np. czy umiem pływac nie piszcie odpowiedzi) tylko pytania:) 1 I can swim.. niedługo , nieśmiało , niedalekim , niecierpliwie, nie zdając , nie najmądrzej , niewątpliwie, nieostrożnie, nieładnie, niezbyt, nie będzie , nie dwie , niepokoił , nie przyjdzie , niecierpliwiła , niekończącego , niedawnych , nieskończenie, niesamowitych, nie czekając , nie bardzo , nieraz , nieodpowiedzialny, nie .Utwórz pytania do wyróżnionych części zdań 1..

0 ocen | na tak 0% 0 0Ułóż zdania według przykładu.

Question from @Gabrysia2010 - Szkoła podstawowa - Język niemieckipytania w Present Simple.. My friend painted a lot.Nov 29, 2021Napisz pytania i krótkie odpowiedzi według przykładu w przeczeniach zastosuj formy skrócone Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. (0-5) Wyznacz ludność (liczbęwszystkich mieszkańców) każdego z regionów A, B, C i D w roku 2013. prosze o szybkie odpowiedzi , daje naj , z gory dzieki .1. jakie nazwy noszą historyczne kościoły wywodzące sie z reformacji ?2.. A. Das ist weiß wie ZuckerZaznacz właściwe tłumaczenie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt