Opis postaci z felix net i nika

Pobierz

Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Syn dzieli jego pasję, doskonale zna urządzenia taty oraz potrafi z nich zrobić własny użytek.. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Felix Polon - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Szczupły, jasnowłosy trzynastolatek o piwnych oczach.. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.Zapomniałeś, kim jest Morten, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Felix jest szczupły, ma jasne włosy i piwne oczy.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma .Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii książek "Felix, Net i Nika".. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.. Zawsze chodzi w rozczochranych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u .W prezencie od Mikołaja dostała nową kurtkę zimową z białym futerkiem na kołnierzu, kapturze i mankietach.. 4.00 (4 głosy) Postacie z serii.. Po prostu wypisać potrzebuje odpowiedzi do godz. na j polski bardzo prosze na szybką odpowiedźGimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą pdoróż w czasie.. Stworzył go Marek Bielecki, a udoskonalił - jego syn.. Razem z ojcem stworzył program AI, który nazywa się Manfred..

2009-05-31 13:23:27Postacie z serii - lista postaci występujących w serii Felix, Net i Nika.

Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. Felix odznacza się bystrością, inteligencją i odwagą.Manfred - program AI (Artificial Intelligence - sztuczna inteligencja).. Jego pasją jest informatyka.. Okolica [edytuj | edytuj kod] Okolica nie jest zbyt przyjemna - pośrodku brukowanej uliczki w świetle latarń błyszczą szyny.. Net korzysta z pomocy Manfreda przy wielu okazjach.Dziewczyna lubi ludzi i dobrze się z nimi dogaduje.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Net jest wysoki, chudy, ma gęste ciemnoblond włosy.. Razem z Netem i Niką tworzą superpaczkę i przeżywają niesamowite .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. 2012-10-01 15:47:03 Czytacie książki FELIX , NET I NIKA ?. Charakterystyki do bohatera są wyświetlane od tych, które mają najwięcej plusów.. Rozpowszechnianie niniejszego materiału w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, utrwalanie lub kopiowanie materiału w celu rozpowszechnienia w szczególności zamieszczanie na innym serwerze, przekazywanie drogą elektroniczną i wykorzystywanie .Net Bielecki - uczeń I klasy gimnazjum w Warszawie, przyjaciel Felixa i Niki.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok ..

Oskar Barwiński - ma same najlepsze ciuchy ...Po lewej stronie znajdują się opisy postaci "Felix Polon", bohatera książki "Felix Net i Nika oraz sekret Czerwonej Hańczy.

prof. Stefana Kuszmińskiego.. Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika .. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.Net Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Jeden z jego komputerów, Manfred, widzi, słyszy i rozmawia z ludźmi.. Na stronie używamy cookies.. Śmieszne teksty są jego znakiem rozpoznawczym.. Na obóz w górach wzięła ze sobą stare, niemal "zabytkowe" narty, należące do jej dziadka.. Przeznaczeniem Manfreda było sterowanie sygnalizacją świetlną w Warszawie, ale uczestniczenie w przygodach Felixa, Neta i Niki okazało się znacznie ciekawsze.. 2016-05-09 10:01:54 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?. Ojciec chłopca jest wynalazcą.. Nie przepada tylko za Aurelią, która często jej dokucza i próbuje flirtować z Netem.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku./ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Ma urodziny w drugiej połowie września.. W filmie Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa głos Manfredowi podkłada Cezary .Felix, Net i Nika - krzyżówka - Kajko i Kokosz - postaci - Kajko i Kokosz, postaci - Felix, Net i Nika - Felix, Net i Nika - różne rodzaje powieściFelix, Net i Nika ("Felix, Net and Nika") is a series of Polish language science fiction books for teenagers, written by Rafał Kosik..

Możesz przydzielić plusa poszczególnym osobom, które dodały dany opis do tego bohatera.Felix, Net i NIka - przedstawienie postaci, opis, rodzina, zainteresowania i zdolności.

prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie i przyjaźni się z Felixem Polonem i Netem Bieleckim, razem z którymi ciągle pakuje .Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Felix (Kamil Klier) jest młodym wynalazcą, Net (Maciej Stolarczyk)znako.Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika.. Wraz z rodzicami (matka pracuje w dużej firmie, ojciec jest wynalazcą) mieszka w nowocześnie urządzonym mieszkaniu na przedmieściach stolicy.Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".. Chłopiec doskonale zna się na nowoczesnych technologiach.. Prowadził stronę internetową Wyborowca podczas wyborów szkolnych wraz z Oskarem (Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów).. ).Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. Na stronie używamy cookies.. Sam także konstruuje wynalazki.. Nika twierdzi, że Felix i Net to jej najbliżsi.. Kiedy chłopcy wyruszają sami po księgę profesora Kuszmińskiego, Nika tworzy .Zapomniałeś, kim jest Net Bielecki, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?.

Trakcja elektryczna jest ...Postaci z lektury Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi Sprawdź, ile wiesz o postaciach z książki "Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"!

Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. Net Bielecki - charakterystyka .. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. pytanie 1 z 20Felix Polon - trzynastolatek, uczeń I klasy warszawskiego gimnazjum.. Nie chce być przez nich pomijana, nawet,gdy pragną ją ochronić.. a) tak b) nie 9) Istnienie gnomów i duchów w lekturze wskazuje na to, że książka ma cechy powieści: a) młodzieżowej b) fantastycznej c) przygodowej 10) Morten to: a) szef Gangu Niewidzialnych Ludzi, kopia programu b) program, sztuczna .. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt