Krótki wierszyk dla mamy na dzień mamy

Pobierz

Wiersze dla mamy i taty można wręczać z wielu okazji, nie tylko z okazji Dnia Mamy czy Taty, lecz także z okazji urodzin czy imienin.. Zobacz inne życzenia i wierszyki: wierszyki na dzień mamy życzenia z okazji dnia matki dzień mamy życzenia wierszyki na dzień matkiŻyczenia urodzinowe dla mamy.. nast.. Śmieszne, łatwe .Dzień Matki - wiersze dla mamy Mama to miękkie ręce.. W tym dniu pragnę złożyć Ci życzenia: Zdrowia szczęścia i powodzenia.. *** Przyjmij Droga Mamo od córki twej kwiatki.. A ja rosnę przy Mamie wczoraj, dzisiaj i jutro.. Dla mam o różnych zainteresowaniach i temperamentach!. Ocena użytkowników: / 83.. Upominki dla mamy na każdą kieszeń - do wyboru, do koloru!. Mama to samo dobro i sama przyjemność.. Jeśli więc szukasz niebanalnego, nowoczesnego prezentu na Dzień Mamy, koniecznie zajrzyj do naszego artykułu.May 26, 2022Krótkie wierszyki dla mamy - Życzę Tobie, Mamo, szczerze.. *** "Powiedz mamo" Powiedz nam mamo, powiedz dlaczego tak się trudzisz?Jun 24, 2021Piękne podziękowania dla mamy na Dzień Matki - Dziękuję za to wszystko Krótki wierszyk na Dzień Matki od córki - Przyjmij Droga Mamo Najpiękniejsze podziękowania dla mamusi na Dzień Matki - Myślą w przyszłość wybiegam i zaczynam marzyć1 day ago23 marca 2020.. Życzę Tobie mamo szczerze, życzę zdrowia i radości.. Żyj mi mamo moja miła, Byś szczęśliwa w życiu była.Po co jest mama..

May 26, 2022May 17, 2021May 23, 2022May 26, 2022Wierszyki na dzień mamy od dzieci.

Życzę, by z Twojego serca.. Możesz je skopiować i wysłać.. By pogładziła po głowie, podarowała opowieść.. Po to jest Mama, aby mnie wzięła na kolana.. Do nóg Twoich teraz padam, I życzenia Tobie składam.. Niech świat będzie piękny, nie tylko w Dzień Matki.. W Dniu Twojego Święta, Syn o Tobie pamięta, Przesyła życzenia, a także nadmienia, Że kocha szalenie, Mamusię - Marzenie.. *** Za to, że zawsze jesteś przy mym boku, Za to, że wskazujesz drogę mi w mroku, Za to, że dni moje tęczą malujesz,May 7, 2021Życzenia i wiersze na dzień matki, wierszyki dla teściowej krótki wierszyk dla mamy Mamo moja ukochana!. Krótkie wierszyki na dzień mamy Mamo, w dniu Twojego Święta dziękuję Ci za przekonanie, że jestem najcenniejszym skarbem Twego życia… Dzisiaj, droga Mamo, masz.May 14, 2022Apr 23, 2021U nas znajdziesz wesołe wierszyki i najpiękniejsze życzenia na Dzień Mamy.. O Tobie dzisiaj myślę od samego rana, I tylko jedną myśl dziś w głowie mam, Za to, że jesteś - dziękuję - i moje serce Ci dam!. Mama to melodyjny głos, to chuchanie na uderzone miejsce.. Przymas.. Aby jej nigdy w życiu nie było pusto i smutno.. Wiersze dla mamy i taty, wybrane przez naszą redakcję, mogą być też z .To do Ciebie Mamo ślę życzenia, Abyś miała czas dla siebie, by spełniać marzenia, Abyś była zdrowa, wesoła i cierpliwa, A dla mnie zawsze tak kochana i miłościwa..

Z tej okazji na ESKA.pl przygotowaliśmy proste, krótkie, a przede wszystkim wzruszające wierszyki dla mamy od dzieci.

Życzę Ci by z Twego serca, Płynął zawsze dar miłości.. Słaby Świetny.. Niech o każdej porze i wszędzie, Uśmiech na Twojej twarzy będzie.. płynął zawsze dar miłości.Jun 21, 2021Cała łąka dla mam *** Za Twą miłość z serca, Za trud z wychowaniem mnie, Dziś w Dniu Matki przyjmij proszę, Te życzenia skromne me.. zdrowia, szczęścia i radości.. Propozycje, które dla Was wybrałyśmy, są także dobrym pomysłem na treść własnoręcznie wykonanej laurki.. Coś, co dobrze jest mieć w każdej chwili życia.Są tu prezenty plastyczne, jakie może zrobić każdy maluch oraz wybór prezentów od nastolatków i dorosłych.. Życzę Tobie, Mamo, szczerze.. W dniu urodzin mamo moja, Niech się śmieje buzia Twoja.. ***May 26, 2021Dzień Matki jest raz w roku, Szczęśliwy i pełen uroku.. « poprz.. By zawsze przy mnie była: pomogła, pocieszyła..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt