Mikołajek test znajomości lektury

Pobierz

Testy: Lektury szkolne.. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. test dodany 8 lat temu przez nikdomi.. Test rozwiązywano: 928 razy.. Mikołajek Test wiedzy z lektury.. Rosół b. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy musisz odświeżyć lekturę!a) XX b) XVIII c) XXI d) XV 17) "Mikołajek" to książka o: a) ciągłym rozwiązywaniu chłopięcych konfliktów b) chłopięcej przyjaźni c) rozkapryszonej grupie chłopców d) pierwszych miłostkach uczniów 18) Pani nauczycielka: a) jest łagodna i cierpliwa.. 133 479 plików wideo?. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. opiekunem uczniów.. Test: Akademia Pana Kleksa - test znajomości lekturyMikołajek i inne chłopaki Wakacje Mikołajka Joachim ma kłopoty Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dokładne przeczytanie wyżej wymienionych utworów.. Ilość pytań: 18.. Jeśli .Mikołajek - opracowanie lektury.. Termin i miejsce konkursu: 11.05.2006r., godz. 1500, Biblioteka Publiczna w Wapnie Organizatorzy konkursu: Biblioteka Publiczna w Wapnie i Zespół Szkół w WapnieTest z lektury "Syzyfowe Prace" - Sprawdz się z lektury ,, Mikołajek " - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto PolskiMikołajek - streszczenie utworu René Goscinny..

Mikołajek - test znajomości lektury.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. jednym z uczniów.. Autorem Mikołajka.. jest: a. René Goscinny b. Carlo Collodi c. Jules Verne d. Jean de La Fontaine 2.. Oprócz: Mikołajek test ze znajomości lektury.. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14.. Test rozwiązywano: 7951 razy.. Zablokuj Zgło .. :P - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZ kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: wywiad z profesorem keatingiemMikołajek - test znajomości lektury.. Test rozwiązywano: 230309 razy.. "Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. Społeczność .. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15.. Szkoła latania" - Test Znajomości Lektury.. Antygona - test znajomości lektury.. Pytania przygotowała dla Was Martyna, w ramach konkursu.Test z treści lektury ,,Mikołajek i inne chłopaki" 1.. Statystyka testu.. z Mikołajkiem.Test ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Statystyka testu.. .O to test ze znajomości lektury ,,Mikołajek" Przepraszam, że na 13 punktów wyskakuje ,,musisz jeszcze poćwiczyć" lecz…Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1..

"Mikołajek" - test znajomości lektury.

Skomentuj.. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Sprawdź jak dobrze znasz film Mikołajek.Mikołajek test ze znajomości lektury.. Mikołajek wrócił do domu:-) Odpowiedz.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Testy: Lektury szkolne.. Kategorie blogów .Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury ZACZAROWANA ZAGRODA - Test z lekturyMikołajek - test znajomości lektury.. Sprawdź czy wiesz wszystko o świecie LEGO Friends!. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Mikołajek autorstwa René Goscinny znajdziecie na .. Inne tryby testu.. 574 Odsłon.. Rozwiąż test.. Literatura "Kamizelka" - test znajomości lektury .Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. właścicielem restauracji.. Literatura Juliusz Słowacki "Balladyna" - test z lektury.. Pan Tadeusz - test znajomości lektury.. Na Pingerze siedzi: 322 033 użytkowników 12 677 519 wpisów 16 960 362 zdjęć 75 676 plików audio?. / 5 lat temu (19 sierpnia) Oglądasz 1-1 z 1 .. Już kolejne pokolenie śmieje się i trochę wzrusza, czytając o przygodach małego urwipołcia.. • Kim jest Rosół?. Jeśli .Mikołajek - test znajomości lektury.. O autorze.. Statystyka testu.. Mikołajek - test znajomości lektury..

Antygona - test znajomości lektury.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zobacz quiz: Mikołajek.. Co obiecał Mikołajkowi kupić tata za bycie w 10 najlepszych z arytmetyki?. Sprawdź!. Kto przeczytał pierwszy tom przygód Mikołajka, ten zazwyczaj nie może się oprzeć sięgnięciu po kolejne!. Opiekun klasy Mikołajka to: a. .. Test z matematyki, który powinieneś zdać!. Quiz w Poczekalni.. b) jest łagodna, ale bardzo wymagająca.. Czym Mikołajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?. Udostępnij.. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. Jeśli .Test ze znajomości lektury - "Ogólnopolski Katalog.. Test rozwiązywano: 1406 razy.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Inne testy z kategorii.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Statystyka testu.. W szkole Mikołajka: a. jest 10 dziewczynek b. jest większość chłopców c. jest większość dziewczynek d. są sami chłopcy 3. kuzynem Mikołajka.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Ilość pytań: 13. przez Karolina..

Pan Tadeusz - test znajomości lektury.

Opis testu.. René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Antygona - test znajomości lektury.. 9 miesięcy temu.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. Nowe blogi .. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę opowiadań, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. O autorze.. O autorze.. a) piłką b) samolotem c) globusem 16.. O autorze.. Rozpoznasz postacie z Miraculous w filtrach?. Kiedy dochodzi do krótkiego konfliktu z kolegą, nie unika konfrontacji, potem szybko o sprawie zapomina: "tłukliśmy się jakiś czas, a potem powiedziałem, że już .Na świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. c) jest niecierpliwa.Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny.. Mikołajek lubi chodzić do szkoły, mimo że zdarzyło mu się pójść z Alcestem na wagary (opowiadanie Świetnieśmy się bawili).. Pan Tadeusz - test znajomości lektury.. Pan Tadeusz - test znajomości lektury.. Testy: Lektury szkolne.. Ilość pytań: 12.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.test znajomości lektury Mikołajek.. Ilość pytań: 20.. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?. Antygona - test znajomości lektury.. Testy: Lektury szkolne.. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. Napisane przez Karolina..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt