Zarobki technika farmacji w doz

Pobierz

Powiadomienia o nowych ofertach pracy.. Jako technik farmacji na pewno możesz liczyć na wiele ciekawych ofert pracy, ale będziesz zarabiać mniej, niż magister farmaceuta.. Szybko & bezpłatnie.. 25% najgorzej wynagradzanych magistrów farmacji zarabia poniżej 5 140 PLN brutto.Zarobki w aptekach - magister farmacji Mężczyźni i kobiety na stanowisku magistra farmacji zarabiają w aptekach odpowiednio: 3810 zł netto i 3600 zł netto.. Oleśnica.. Jerozolimskich 134, 02-305 Warszawa, NIP: , REGON: 357674992; Administrator Danych w celu należytej ochrony danych osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: [email protected];Praca: Apteka szpitalna.. W Warszawie ta sama firma proponuje technikowi farmaceutycznemu 3500-4500.DOZ)- tutaj bardzo dużo techników i magistrów dostaje po pensji jak nie sprzedadzą wymaganej ilości produktów.. Ja obecnie kończę staż i jest dużo ofert pracy z tej firmy, ale czytałam trochę negatywnych opinii na temat DOZ i mam mieszane uczucia.. Z badania Raport Płac 2018 przygotowanego przez PRACA.FARMACJA.PL wynikało, że podczas gdy średnie wynagrodzenie kobiety zatrudnionej na rynku aptecznym wynosiło 3 070 zł netto, mężczyźni zarabiali średnio 3 826 zł.Czy ktoś pracował/pracuje u nich w aptece?. Konkurencyjne wynagrodzenie.. DOZ- i siec aptek i firma produkująca między innymi suplement diety ..

Co czwarty technik farmacji zarabia ponad 4200 zł brutto.

Podobne oferty pracy .. Polska.. Jak podaje portal , stażysta może liczyć na pensję w wysokości 1,6 tys. zł brutto.. 24 lutego 2022 .Praca: Technik farmaceutyczny.. Mazowieckie (43) Pomorskie (35) Śląskie (32) Małopolskie (17) Wielkopolskie (14) Zachodniopomorskie (14) Łódzkie (10)Wynagrodzenie na stanowisku Technik farmacji dla województwa Małopolskie.. zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi w zakresie bezpośredniej realizacji recept oraz sprzedaży preparatów OTC, .. DOZ S.A. Zobacz wszystkie oferty pracy w firmie DOZ S.A.DOZ S.A. Zobacz wszystkie oferty pracy w firmie DOZ S.A. Spółka poszukuje magistrów farmacji, kierowników aptek, techników farmaceutycznych.. Obecnie dostępnych jest aż 119 ofert pracy.. Czy polecacie pracę w tej sieci?. Jerozolimskich 134, 02-305 Warszawa, NIP: , REGON: 357674992; Administrator Danych w celu należytej ochrony danych osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: [email protected];Zatrudnimy TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO w Aptece Centrum Zdrowia w Pile Oferujemy: Atrakcyjne zarobki Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy Wartościowe bonusy Premie za polecenie farmaceuty Ubezpieczenie grupowe Kartę MultiSport i prywatną opiekę medyczną Szkolenia rozwijające wiedzę i umiejętności Pracę w stabilnej i rozwijającej się aptece o najwyższych standardachMagazyniera/pomoc apteczną w Aptece Centralnej CSK UCK WUM..

... kuba, technik farmacji 23.09.2021 10:23 Pracownik @Haha!

Umowę o pracę pełny etat.. technik farmaceutyczny stażysta w Zdrowie.. Na gratyfikacje kwartalne może liczyć niemal tyle samo techników farmaceutycznych, co kierowników aptek - różnica wynosi jedynie 1 proc. na korzyść menadżerów.Technik farmaceutyczny to zawód regulowany, który można wykonywać po zdobyciu uprawnień.. Wielu pracowników otrzymuje także premie i świadczenia pozapłacowe.Absolwenci farmacji nie powinni narzekać na zarobki.. Z kolei pensja kierownika apteki to 5,1 tys. zł.Technik farmaceutyczny w Niemczech, będący na początku swojej drogi zawodowej, może liczyć na zarobki w wysokości euro brutto miesięcznie i ich systematyczny wzrost proporcjonalny do rosnącego doświadczenia zawodowego.Kariera.. Od 5 800 Do 6 000z .technik farmaceutyczny w Pozostałe w Zdrowie.. technik farmaceutyczny stażysta w Farmacja.. Powiadomienia o nowych ofertach pracy.. Oferta pracy .. Aby rozważyć, która oferta będzie najbardziej opłacalna, musisz dokładniej poznać zarobki technika farmacji.. 167.000+ aktualnych ofert pracy.. Technik Farmaceutyczny Oleśnica .. Konkurencyjne wynagrodzenie.. Zacznij nową karierę już teraz!Przepraszamy!. technik farmaceutyczny stażysta w Praca.. Ja .Jeśli chodzi o zarobki to zależy to od położenia apteki, od tego cz to sieć aptek, od obrotów, ale granica jest od 1500 do 2500, zazwyczaj 2000-2200..

Przeciętne zarobki na tym stanowisku wynoszą 3700 zł brutto.

Sprawdź na jakie możesz liczyć wynagrodzenie w zależności od poziomu stanowiska.. Ta propozycja była złożona przez DOZ S.A. Twój zakres obowiązków.. W DOZ Aptekach możesz: pracować jako Technik Farmaceutyczny, Magister Farmacji lub Kierownik Apteki, pracować w centrali (Łódź lub Warszawa) w obszarach takich jak marketing, finanse, logistyka, handel, administracja czy HR, odbyć staż, jeżeli jesteś studentem V roku farmacji lub staż w ramach DOZ Kariery.Sprawdź 606 opinii o DOZ S.A. Łódź.. Średni roczny zarobek technika wynosi 101 539 zł brutto, czyli około 7189 zł miesięcznie.31 proc. magistrów farmacji może liczyć na premie kwartalne w wysokości około 164 zł "na rękę".. Pełny etat.. wygasło z dniem 2021-07-21.. 25% najniżej wynagradzanych pracowników u progu kariery zarabiało mniej niż 3 184 PLN, a 25% najwyżej .Administratorem Danych jest DOZ S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al.. W ich przypadku bonus miesięczny dotyczy tylko co czwartego pracownika i wynosi 154 zł netto.. Mediana zarobków pracowników w pierwszym roku pracy wyniosła 3 820 PLN.. Imię (imiona) i nazwisko; 30+ dni temu ·.Apteka w Lubinie zatrudni Technika Farmaceutycznego- 3600 zł netto oraz Technika Farmaceutycznego Stażystę- 3100 zł netto.. Technik farmacji zarobi 2,7 tys. zł brutto, a magister farmacji - 4,3 tys. zł..

Porównaj swoje zarobki z danymi z rynku w danym województwie.

Technik farmaceutyczny .. Zarobki w farmacji śmiesznie niskie nie do zaakceptowania dla wykształconego człowieka.. Szczegółowe informacje można znaleźć na profilu DOZ SA na Linkedinie.Oferta pracy na stanowisku Technik Farmaceutyczny.. Z góry bardzo dziękuję za wszystkie opinie.Rozkład zarobków na stanowisku magister farmacji ( specjalista) Miesięczne wynagrodzenie całkowite ( mediana *) na tym stanowisku wynosi 5 790 PLN brutto.. 166.000+ aktualnych ofert pracy.. 21 lutego 2022 .. DOZ S.A. Katowice .. Opublikowany 13 lutego 2022 .. Obserwuj.. Nowy Dwór Mazowiecki - 10 czerwca 2022.. Warszawa, mazowieckie.. Technik Farmacji Warszawa KEN 105.. Zacznij nową karierę już teraz!Właściciel sieci aptek DOZ - Dbam o Zdrowie prowadzi masową rekrutację pracowników.. Kadry w Łodzi to śmiech na sali.. Osobom na powyższych stanowiskach oferujemy : stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat), świadczenia pozapłacowe w formie karty multisport, pracę w zgranym i profesjonalnym zespole, możliwość rozwoju.. Jakby ktoś mógł się wypowiedzieć, można pisać tutaj lub na Priv.. Ciągłe problemy z wynagrodzeniem kiedy bierzesz zasiłek na dziecko.Różnice w zarobkach kobiet i mężczyzn (MGR.FARM) Co ciekawe w ubiegłym roku różnice te były mniejsze.. W Mazowieckiem technik farmacji zarobki ma rzędu 3200-4000 (brutto), ale to poza granicami metropolii.. Ogłoszenie dostarczone przez DOZ S.A. Poszukiwana osoba do pracy w branży Zdrowie / Medycyna / Farmacja.. Jeżeli poszukujesz pracy w branży Zdrowie / Medycyna / Farmacja, zajrzyj tutaj: Praca Zdrowie / Medycyna / Farmacja Jeżeli poszukujesz pracy na stanowisku Technik Farmaceutyczny, zajrzyj tutaj: Praca Technik FarmaceutycznyAdministratorem Danych jest DOZ S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al.. Szeregowi farmaceuci najwyższe zarobki otrzymują w aptekach w województwie zachodniopomorskim - uśredniona wysokość pensji w tym regionie wynosi 4500 zł netto.Liucjusz.. Informacje o zarobkach, kadrze zarządzającej, atmosferze !. Ogłoszenia dotyczą lokalizacji w całej Polsce.. Wnioskuje to na podstawie rozmów z koleżankami po fachu, których trochę mam, nie na podstawie zarobków u mnie.Technik Farmaceutyczny.. Pełny etat, praca tymczasowa, niepełny etat.. Pełny etat, praca tymczasowa, niepełny etat.. Transport produktów leczniczych i wyrobów medycznych do oddziałów szpitala.. Szybko & bezpłatnie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt