Dlaczego idąc ulicą tekst

Pobierz

Czy przeszkadza komuś, że ja żyję?. Pewnie wszyscy chętnie w mordę by mi dali.. Czy przeszkadza komu.3 - Idąc ulicą - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.. czy przeszkadza komuś, że ja żyję?. Czy przeszkadza komuś, że ja żyję Ile stracą jak przeżyję jeszcze kilka lat Kiedyś skończą się te męki, kiedyś powiem szach mat I pokonam moje lęki zachowując się jak kat Będę bił, oczy podbijał, będę gwałcił i zabijałTekst piosenki: Idąc.. Czy przeszkadza komuś, że ja żyję Ile stracą jak przeżyję jeszcze kilka lat Kiedyś skończą się te męki, kiedyś powiem szach mat I pokonam moje lęki zachowując się jak katDlaczego - tekst piosenki.. Idąc, idąc ulicą ludzie patrzą jakby mnie już znali Pewnie wszyscy chętnie w mordę by mi dali Ale za co?. Ile stracą jak przeżyję jeszcze kilka lat?. Fajna nutka.. 003 dlaczego.. Dla Jana Pawla II 003. dla wszystkich 003. czy przeszkadza blenda można pobrać z uluba, bo ktoś wrzucił ulub.pl mlxniqbr6m 003 paluch dlaczego idac ulica pandemiq blend tekst: [paluch] dzisiaj miałem sen, 003 dlaczego.Dlaczego lyrics: idąc idąc ulicą, ludzie patrzą, jak by mnie już znali pewnie wszyscy chętnie w mordę by mi dali (ale za co?). zgłoś błąd / edytuj tekst; edytuj video; do ulubionych .. Idąc ulicą, ludzie patrzą, jak by mnie już znali.. 003 - idąc ulicą - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.. Pewnie wszyscy chętnie w mordę by mi dali..

Cela nr 3 - Idąc ulicą.

czy przeszkadza komuś, że ja żyję?. Autorem jest zespół 003 muzykę udostępniam z uwagi na to iż jest to jeden z najlepszych utworów tamtych czasów, rodzimej .Dlaczego?. Kiedyś skończą się te męki, kiedyś powiem szach mat.. 1.Idąc ulicą ludzie patrzą jakby mnie już znali, pewnie wszyscy chętnie w mordę by mi dali, ale za co?. Czy przeszkadza komuś, że ja żyję?. Idąc, idąc ulicą ludzie patrzą jakby mnie już znali Pewnie wszyscy chętnie w mordę by mi dali Ale za co?. Sprawdź słowa piosenki Idąc ulicą 003, zobacz teledysk.003 & Paluch Dlaczego (idąc Ulicą) | Pandemiq Blend blenda można pobrać z uluba, bo ktoś wrzucił ulub.pl mlxniqbr6m 003 paluch dlaczego idac ulica pandemiq blend tekst: [paluch] dzisiaj miałem sen, kawałek z płyty: 003 trzy po północy idąc ulicą, ludzie patrzą, jak by mnie już znali, pewnie wszyscy chętnie w mordę by mi dali.. Dlaczego nie odpowiadasz na moje listy, przechodzac obok dzielimy martwą ciszę kiedyś mieliśmy .Dlaczego lyrics: idąc idąc ulicą, ludzie patrzą, jak by mnie już znali pewnie wszyscy chętnie w mordę by mi dali (ale za co?). Play Video.Dlaczego idąc ulicą nagle smutniejesz i spuszczasz wzrok Czemu twoje wielkie, błękitne oczy tak niebezpiecznie się szklą?. Czy przeszkadza komuś, że ja żyję?. czy przeszkadza fajna nutka.Dlaczego lyrics: idąc idąc ulicą, ludzie patrzą, jak by mnie już znali pewnie wszyscy chętnie w mordę by mi dali (ale za co?).

003 dlaczego.

Upominajcie każdego .Karamba - Idac Ulica.. dlaczego lyrics: dlaczego cię twój stary bije z kolana (z kolana) dlaczego cię twój stary bije (dlaczego) dlaczego cię twój stary bije z kolana (z kolana.Dlaczego lyrics: idąc idąc ulicą, ludzie patrzą, jak by mnie już znali pewnie wszyscy chętnie w mordę by mi dali (ale za co?). 003-Dlaczego-!a.. Czy przeszkadza komuś, że ja żyję Ile stracą jak przeżyję jeszcze kilka lat Kiedyś skończą się te męki, kiedyś powiem szach mat I pokonam moje lęki zachowując się jak kat Będę bił, oczy podbijał, będę gwałcił i .Tekst piosenki: Idąc.. Czy przeszkadza komuś, że ja żyję?. Dlaczego Marcin kurwą jest?-tekst piosenki 003. czy przeszkadza komuś, że ja żyję?. -czy przeszkadza komuś ,że ja żyje, .Idąc, idąc ulicą ludzie patrzą jakby mnie już znali Pewnie wszyscy chętnie w mordę by mi dali Ale za co?. Fajna nutka.. Idąc ulicą, ludzie patrzą, jak by mnie już znali.. Sylwia Lipka Dlaczego 8d Audio Tekst Lyrics (Idąc ulicą) 003.. Czy przeszkadza komuś, że ja żyję Ile stracą jak przeżyję jeszcze kilka lat Kiedyś skończą się te męki, kiedyś powiem szach mat I pokonam moje lęki zachowując się jak kat Będę bił, oczy podbijał, będę gwałcił i .Na prośbę jednego z widzów!Wersja 1H+8D!Oryginał: idąc ulicą ludzie patrzą jakby mnie już znaliPewnie wsz.Na prośbę jednego z widzów!Oryginał: idąc ulicą ludzie patrzą jakby mnie już znaliPewnie wszyscy chętn.003 & Paluch - Dlaczego (Idąc ulicą) | Pandemiq Blend..

003-dlaczego.mp3.

Idąc ulicą, ludzie patrzą, jak by mnie już znali.. Ile stracą jak przeżyję jeszcze kilka lat?. Dziewczyny, upominajcie takich 'kolegów'.. Kiedyś skończą się te męki, kiedyś powiem szach mat.. Pewnie wszyscy chętnie w mordę by mi dali.. I pokonam moje lęki, zachowując się jak kat.Tekst piosenki: Idąc.. I pokonam moje lęki, zachowując się jak kat.Tekst piosenki: Idąc, idąc ulicą ludzie patrzą jakby mnie już znali Pewnie wszyscy chętnie w mordę by mi dali Ale za co?. sprawdź słowa piosenki idąc ulicą 003, zobacz teledysk.003 - Idąc ulicą - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.. / Ile stracą jak .Tekst piosenki: Idąc.. I pokonam moje lęki, zachowując się jak kat.Ja tak samo nie poznaje siebie Aż w głowie mi się j**ie od tych ludzi i od Ciebie Oni mówią, że ja jestem mocny tylko w gębie I są w błędzie A słowo to jest moje narzędzie Idąc ulicą ludzie w moją stronę spoglądają Coś do mnie mają i do zrozumienia mi to dają Naprawdę marzę by zniknęły te fałszywe twarze Ja im pokażę nawet sam sobie poradzę Bo mam władzę W ręce mam mikrofon i z nim sobie poradzę Gdy mikrofon trzymam nieziemskie rymy sadzę Leszczy coraz .Kawałek z płyty:003-Trzy Po PółnocyIdąc ulicą, ludzie patrzą, jak by mnie już znali,Pewnie wszyscy chętnie w mordę by mi dali.Ale za co?. Nie szukając daleko pamięcią, w dniu w którym piszę ten tekst, spotkała mnie sytuacja nachalnego zaczepiania przez mężczyznę, który dodatkowo siedział z koleżanką przy stoliku w galerii handlowej..

003 - Dlaczego + tekst ;P.

Ile stracą jak przeżyję jeszcze kilka lat?. Dlaczego mijasz mnie tak obojetnie i zimno jakby nigdy nic nie łączyło nas, jakby serce nagle przestało bić?. Pewnie wszyscy chętnie w mordę by mi dali.. Ile stracą jak przeżyję jeszcze kilka lat?. Kiedyś skończą się te męki, kiedyś powiem szach mat..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt