Jak to możliwe po angielsku

Pobierz

Just assoon ashe possibly can.Musisz przetłumaczyć "JAK TO MOŻLIWE , ŻE TEN" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Literature.Albo jak tylko będzie to możliwe.. najszybciej jak to możliweMusisz przetłumaczyć "JAK TO JEST MOŻLIWE , ŻE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. more_vert Czy zobowiązujecie się osobiście włączyć tę sprawę do agendy najszybciej jak to możliwe?. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!. Państwem w ciągu 1 dnia roboczego, najszybciej jak to będzie możliwe.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: jak to jest JAK TO MOŻLIWE?. Angielskiego najszybciej nauczysz się online.possible *****.. )Tłumaczenie hasła "jak to mozliwe" na angielski Przysłówek as possible How come Ale musisz ja z tad zabrac tak szybko jak to mozliwe.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "TO MOŻLIWE , TAK" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Sprawdź tłumaczenia 'tak szybko jak to możliwe' na język angielski.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa możliwe i dodaj je do swoich fiszek.. PL możliwy {przymiotnik rodzaju męskiego} volume_up generalChcemy je zakończyć tak szybko jak to możliwe, ale również tak dobrze, jak to możliwe.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!. dam najKURS ETUTOR ANGIELSKI -40% Gorąca promocja na wakacje SPRAWDŹ >> "tak szybko jak to możliwe" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "tak szybko jak to możliwe" po polskuJak jest możliwe po angielsku?.

Jak tylko będzie to możliwe.

Musze oddalic sie o milion kilometrow od Klausa najszybciej jak to mozliwe.. Angielskie słowo "możliwe" (possible) występuje w zestawach: Przypadkowe słówkaas soon as possible , ASAP (skrót) potocznie , także: as soon as poss British English potocznie.. Tatuś kupi ci wiewiórkę.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. as early as possible.Tłumaczenia w kontekście hasła "jak to jest możliwe" z polskiego na angielski od Reverso Context: Musisz wydostać wszystkich z domu tak szybko jak to jest możliwe.. Mów Czytaj Słuchaj Pisz Gramatyka Ćwiczenia IdiomyToday Angielskiego najszybciej nauczysz się online.. (Przyjdę tak szybko, jak to możliwe.). Zamierza skrócić swój pobyt w Stanach i przyjechać najszybciej, jak to możliwe .Tłumaczenia w kontekście hasła "jak tylko to możliwe" z polskiego na angielski od Reverso Context: Potrzebuję prądu najszybciej, jak tylko to możliwe.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. Przykłady użycia oraz wymowa idiomu 'tak szybko jak to możliwe'.. (Musimy dostać się tam tak szybko, jak to możliwe.. Nasi eksperci skontaktują się z. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.Tłumaczenie idiomu 'tak szybko jak to możliwe' na język angielski w słowniku idiomów Ingless.pl.. Mam pilna sprawę, Skontaktujcie się że mną najszybciej jak to będzie możliwe..

tak szybko jak to możliwe.

(Zadzwoń do mnie jutro wieczorem, jeśli to możliwe.). jak najszybciej, tak szybko, jak tylko możliwe.. Glosbe wykorzystuje pliki cookies dla zapewnienia optymalnej obsługi Użytkownika.. Potrzebujemy, by ktoś ją oficjalnie zidentyfikował tak szybko jak to możliwe.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. załóż konto; .. Kazałeś mi wyrwać się stąd tak szybko jak to możliwe.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa jak to możliwe i dodaj je do swoich fiszek.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "JAK TO MOŻLIWE , ŻE TEN" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "TO MOŻLIWE , TAK" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'tak szybko jak to możliwe' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Jak jest jak to możliwe po angielsku?. (Nie jestem całkowicie pewny, ale myślę, że to możliwe.). Postaramy się odpowiedzieć jak tylko będzie to możliwe.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "JAK TO JEST MOŻLIWE , ŻE" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.KURS ETUTOR ANGIELSKI -40% Gorąca promocja na wakacje SPRAWDŹ >> "najlepiej jak to możliwe" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "najlepiej jak to możliwe" po polskuWrócę do ciebie tak szybko, jak to tylko możliwe ..

tak wcześnie, jak to możliwe.

Jak tylko będzie to możliwe, musicie mnie odwiedzić.. - Uznaj to za program lojalnościowy, żebym miała pewność, że wrócisz tutaj tak szybko, jak to tylko możliwe..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt