Kamienie na szaniec test podsumowujący

Pobierz

Lekcja online na platformie MS Teams.. Jakie w pierwszym wydaniu książki chłopcy mieli pseudonimy?. "Dziady" zostały napisane w epoce romantyzmu.. Podaj ich imiona, nazwiska i pseudonimy.1) Na kanwie czyich wspomnień Aleksander Kamiński oparł "Kamienie na szaniec"?. Ta stara wiedźma cię nie zaskoczy!. Która z odpowiedzi na temat czasu wydarzeń w utworze Aleksandra Kamińskiego jest prawdziwa?. 1) Na kanwie czyich wspomnień Aleksander Kamiński oparł "Kamienie na szaniec"?. Materiał okołocyklowy .. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.. "Dziady cz. 2" ze względu na rodzaj literacki należą do dramatu.. Wymień 3 głównych bohaterów książki A. Kamińskiego.. Liczba punktów: ./.. 0.0 .. Idź do chomika.. Inne foldery z plikami do pobrania.. Część 2 "Dziadów" powstała w 1923 roku.. Maksymalna liczba punktów: 29. a) Tadeusza Zawadzkiego b) Aleksego Dawidowskiego c) Jana Bytnara d) Leszka Domańskiego 2) Czas wydarzeń utworu "Kamienie na szaniec": a) 1939 b) lata c) lata 3) Miejsce akcji utworu: a) Kraków b) Gdańsk c) Gdynia .Podgląd treści.. Narysuj znak Polski Walczącej 4.Tematy wypracowań na egzaminie.. widze jak tu dzieciaki narzekaja na lekture, dla mnie kamienie na szaniec to jedna z piekniejszych ksiazek jakie przeczytalam, a ten film to cudo, .Test • Kamienie na Szaniec • pliki użytkownika piotrek74 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • KAMIENIE NA SZANIEC test z lektury gr..

!klasa 8- Kamienie na szaniec - Test.

Ceremonii przewodzi Guślarz.. test podsumowujący od .Feb 12, 2022Odpowiedzi: Autorem "Dziadów" jest Adam Mickiewicz.. Wyjaśnij .Kamienie na szaniec~ test (TRUDNY) Jebany_Kwiat_Lotosu_15 5 miesięcy temu 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 0 Skomentuj 4 Super!. Rozwiąż następujące skróty: AK - Armia Krajowa GS -Grupy Szturmowa 3.. -sprawdzian wiadomości po omówieniu lektury.. Sprawdzian podsumowujący nr 4. a) Tadeusza Zawadzkiego b) Aleksego Dawidowskiego c) Jana Bytnara d) Leszka Domańskiego 2) Czas wydarzeń utworu "Kamienie na szaniec": a) 1939 b) lata c) lata 3) Miejsce akcji utworu: a) Kraków b) Gdańsk c) Gdynia d) Warszawa 4) Najważniejsze wątki .Kamienie na szaniec Aleksanda Kamińskiego na lekcji Kamienie na szaniec na egzaminie "A kiedy trzeba, na śmierć idą po kolei, jak kamienie przez Boga rzucane na szaniec".Temat: Powtórka z lektury " Kamienie na Szaniec"..

Sprawdzian podsumowujący nr 4.

Ilość pytań: 34 Rozwiązywany: 686945 razy.. Rozwiąż załączony test z lektury.. Przed lekcją online: - przeczytaj przypomnienie z podręcznika, str. 250 - 251 - wykonaj .Nov 22, 2021Aleksander Kamiński "Kamienie na szaniec" - sprawdzian z treści.. Dokumenty: Galeria: Inne pliki do pobrania z tego chomika.. Wojtek, Czarny, Staśka Anoda, Katoda, Amorek Alek, Rudy, Zośka Paweł, Czart, Luśka 2.. Sprawdź czy znasz podstawowe informacje o lekturze "Kamienie na szaniec" Aleksandra Kamińskiego.. Całość na dodatek została podzielona na wymagane grupy, a na końcu materiału .Kamienie na szaniec- rozprawka "Kamienie na szaniec" autorstwa Aleksandra Kamińskiego to lektura, która opowiada o II Wojnie Światowej, a dokładniej o trzech młodych mężczyznach i ich pomysłach na walkę z Hitlerem.. Zgadzam się z tezą autora i podtrzymam ją, przedstawiając moje argumenty.Problematyka.Sposoby walki Polaków z wrogiem w świetle "Kamieni na szaniec" .. "Kamienie na szaniec" A. Kamińskiego-.. Rozwiąż następujące skróty: AK - Armia Krajowa GS -Grupy Szturmowa 3.. Godzina 9:30.. Materiał okołocyklowy .Dec 1, 2020Plik sprawdzian wiadomości z lektury kamienie na szaniec.pdf na koncie użytkownika ltdortch • Data dodania: 18 lip 2020 ..

Narysuj znak Polski Walczącej 4.Test podsumowujący - wersja A.

Ocena: 1.. Oct 13, 2021"Kamienie na szaniec" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący (wersja A)Kamienie na szaniec - test znajomości lektury.. Ocenianie Sprawdziany.. W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które pomogą Ci zdać nauczyć się materiału z danego zakresu.. a) "Pan Tadeusz" Adama MickiewiczaAleksander Kamiński "Kamienie na szaniec" - sprawdzian z treści.. Powodzenia!. Pomyłki przekreślaj.. Z jakiego utworu Aleksander Kamiński zaczerpnął tytuł?. Do podanych pseudonimów dopisz prawdziwe imiona i nazwiska: ZOŚKA - Tadeusz Zawadzki ALEK - Aleksy Dawidowski RUDY - Jan Bytnar 2.. Do podanych pseudonimów dopisz prawdziwe imiona i nazwiska: ZOŚKA - Tadeusz Zawadzki ALEK - Aleksy Dawidowski RUDY - Jan Bytnar 2.. Za tydzień otrzymasz odpowiedzi do niego.. Pobierz.. Dzięki komu powstały Kamienie na szaniec ZośKa Kamykprzygotuj się na test z lektury "Kamienie na szaniec" A. Kamińskiego.. Czas pracy: 90 minut.. Szkoła podstawowa klasy 4-8.. 19.05.2020 r. Temat: Powtórzenie wiadomości z zakresu fonetyki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt