Streszczenie filmu doktor dolittle

Pobierz

( cylinder, czyli kapelusz) 4.. Dolittle (1998) Lektor PL. Odblokuj dostęp do 10071 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Wykorzysta w tym.Rafałx.. Opisywany jest jako mężczyzna niewielkiego .Opis (streszczenie): Maya Dolittle (Kyla Pratt) jest córką słynnego weterynarza i podobnie jak ojciec, ma niezwykły dar: potrafi rozmawiać ze zwierzętami.. Streszczenie krótkie.. Z domu odeszła także siostra doktora.Plik doktor dolittle jego zwierzeta streszczenie szczegolowe.txt na koncie użytkownika rituchokshi • Data dodania: 4 kwi 2016Dr.. Pewnego dnia jego papuga, Polinezja, uczy go języka zwierząt.. Jednak ojciec - przekonany, że jego syna opętały siły nieczyste - wzywa na pomoc egzorcystę.. Jednak ojciec - przekonany, że .Opis filmu Doktor Dolittle: W pogoni za błahostkami.. Aby zrealizować ambicje i pójść w ślady ojca, musi dostać się do szkoły weterynarii.. Doktor bardzo kochał zwierzęta, które mieszkały w domu.Doktor Dolittle i jego zwierzęta - streszczenie, plan wydarzeń Puddleby Doktor Jan Dolittle mieszkał na skraju niewielkiego miasteczka Puddleby.. Mały John Dolittle ma niezwykły dar, który pozwala mu rozmawiać ze zwierzętami.. Staje się coraz biedniejszy, gdyż mieszkańcy nie potrzebują aż tak wielu porad medycznych.Cieszy również fakt, że Dolittle nie jest jedyną barwną postacią, że film ma całkiem zabawny drugi plan..

Co nosił na głowie doktor Dolittle?

Jego papuga nauczyła go rozumieć mowę zwierząt i .Doktor Dolittle i jego zwierzęta streszczenie 1.. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!. Jego dom nie był, co prawda zbyt wielki, ale uwagę przykuwał piękny ogród, który doktor pielęgnował osobiście.. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce.Robert Downey Jr.. wystąpił w filmie "Doktor Dolittle".. Wraz ze swoimi przyjaciółmi Emmą i Matthew wyrusza w stronę Południowego Pacyfiku, aby odnaleźć unikatowe gatunki - wielkiego różowego ślimaka i gigantycznej ćmy księżycówki.. Podczas wędrówki spotykają wiele dziwacznych osób i zwierząt.Po stracie żony, siedem lat wcześniej, ekscentryczny doktor John Dolittle (Robert Downey Jr.. 3.Doktor Dolittle leczył : a- dzikie zwierzęta z ZOO b- dzieci c- początkowo ludzi ,a potem tylko zwierzęta.. Od tej pory zostaje weterynarzem.. Doktor mieszkał ze swoja siostrą Sarą oraz zwierzętami: kaczką Dab-Dab, prosiątkiem Geb-Geb, psem Jimem, sową Tu-Tu, papugą Polinezją.. Pewnego dnia jego papuga, Polinezja, uczy go języka zwierząt.. Po latach John (Eddie Murphy) zostaje lekarzem i nie pamięta, że w dzieciństwie potrafił porozumiewać się ze zwierzętami.. Doktor zgodził się, by zwierzak mógł zostać, ale zwierzę wypłoszyło wszystkich innych pacjentów, którzy bali się jego ogromnej paszczy..

Jaki miał dom doktor?

Doktor dzielił dom z siostrą o imieniu Sara, która pomagała mu w wypełnianiu codziennych obowiązków.Doktor Dolittle i jego zwierzęta - streszczenie.. Jan Dolittle mieszkał w małym miasteczku Puddlebyw domu z pięknym ogrodem.. a) Dab- Dab b) Polinezja c) Tu- Tu 4) Kim była Czi- Czi?. Jego dom nie był, co prawda zbyt wielki, ale uwagę przykuwał piękny ogród, który doktor pielęgnował osobiście.. Szukasz tego produktu?. ), słynny naukowiec i lekarz weterynarii w wiktoriańskiej Anglii, wiedzie pustelniczy tryb życia, w otoczeniu menażerii swych egzotycznych zwierząt.. To spowodowało, że pacjenci bali się do niego przychodzić (np. w ogródku był krokodyl), więc doktor Dolittle zajął się leczeniem zwierząt.. 4.Ludzie przestali przychodzić do doktora ze swoimi zwierzętami ,ponieważ :Doktor na początku leczył ludzi, lecz później z tego zrezygnował i zaczął leczyć ludzi.. 2.Doktor Dolittle miał : a- siostrę Sarę b- brata c- nie miał rodzeństwa.. Kiedy Maya Dolittle (Kyla Pratt) popada w poważne tarapaty w .Baza wszystkich streszczeń dla szkół podstawowych, gimnazjum oraz liceum zebrane w naszym portalu.. Doktor Jan Dolittle mieszkał na skraju małego miasteczka o wdzięcznej nazwie Puddleby.. Doktor od początku leczył zwierzęta..

a) Jan b) Hugo c) Jerzy 2) Skąd pochodzi doktor Dolittle?

Średnia cena książki Doktor Dolittle i jego zwierzęta.. Jest powszechnie szanowany i lubiany.. W małym angielskim miasteczku Puddleby mieszkał ubogi doktor, który zajmował się co prawda leczeniem ludzi, ale kochał zwierzęta i zawsze miał ich pełno w domu.. Pewnego dnia odbiera telefon od samego prezydenta Stanów Zjednoczonych (Peter Coyote).Dolittle zabrał kataryniarzowi wynędzniałą małpkę Czi Czi.. Amerykanie mieli już okazję zobaczyć tę produkcję.. Jego dom nie był zbyt wielki, ale za to otaczał go rozległy i przepiękny ogród.. Jest bardzo surowy, kiedy zwierzęta są źle traktowane.. Kiedy jednak na skrzyżowaniu potrąca psa, Więcej.Kiedy jednak młoda królowa zapada na śmiertelną chorobę, nieustraszony doktor wyrusza w pełną przygód podróż na mityczną wyspę, gdzie spodziewa się znaleźć lekarstwo dla królowej.. 2.streszczenie.docx na koncie użytkownika czuczi84 • folder Doktor Dolittle i jego zwierzęta • Data dodania: 1 sty 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Książkę Doktor Dolittle i jego zwierzęta.. Doktor Jan Dolittle prowadzi swoją praktykę lekarską w mieście Puddleby.. a) z Anglii b) z Ameryki c) z Europy 3) Jak miała na imię papuga doktora?.

Jak miała na imię siostra doktora i czym się zajmowała?

a) sową b) kaczką c) małpką 5) Doktor Dolittle był wspaniałym lekarzem ponieważ: a) rozumiał mowę zwierząt.Streszczenia - Doktor Dolittle i jego zwierzęta jest dostępny w Digitalo.pl!. W czasie, gdy rozpoczyna się akcja pierwszego tomu, ma prawdopodobnie trzydzieści kilka lat.. Uwielbia zwierzęta, a jego duży dom zamieszkują m.in. kaczka Dab-Dab, prosiątko Geb-Geb, sowa Tu-Tu i papuga Polinezja.. Mężczyzna mieszkał ze swoją siostrą, Sarą, która zajmowała się gospodarstwem.Doktor John Dolittle jest lekarzem, mieszka w Puddleby nad rzeką Marsh (Puddleby-on-the-Marsh).. Streszczenie, analiza, interpretacja wynosi 4.07zł.1) Jak miał na imię doktor Dolittle?. Jest bardzo surowy, kiedy zwierzęta są źle traktowane.1.Jan Dolittle mieszkał w : a- Polsce b- Anglii c- Hiszpanii.. Kiedy jednak młoda królowa zapada na śmiertelną chorobę, nieustraszony doktor wyrusza w pełną.Streszczenie.. Pewnej nocy do domu lekarz przyszedł krokodyl, który cierpiał na ból zęba.. ( mały, z wielkim ogrodem) 5.. Plejada zwierzęcych gwiazd przewodzi szybkiej i futrzanej przygodzie rozgrywającej się w ekscytującym Hollywood, gdzie pewien przemądrzały szczeniak Lucky w otoczeniu miłości i śmiechu udowadnia, że wart jest miliony!. Obraz trafi do polskich jeszcze w styczniu.. ( w Anglii, w małym miasteczku Puddleby, nad rzeką Marsh) 3.. Doktor Jan Dolittle mieszkał na skraju małego miasteczka o wdzięcznej nazwie Puddleby..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt