Relacja z wycieczki do warszawy

Pobierz

Aktualności.. Po seansie udaliśmy się na lekcję muzealną pt. "W blasku średniowiecza" do Muzeum Narodowego.. Pani Patrycja wraz ze swoim narzeczonym spędziła interesujący dzień w stolicy.. Kilka osób z klasy .W dniu 3 października 2015 r. podopieczni Stowarzyszenia "Dar Serca" wraz z opiekunami, a także kilkoro sympatyków naszej organizacji wspólnie uczestniczyli w wycieczce przyrodniczo - edukacyjnej zorganizowanej pod hasłem "Śladami Fryderyka Chopina".. Wzdłuż Traktu wznoszą się okazałe kościoły, piękne pałaceDla uczniów.. Zwiedziliśmy najważniejsze atrakcje w stolicy, jak Stare Miasto, Łazienki, Muzeum Narodowe z wystawą Marca Chagalla, ogród na dachu Biblioteki UW oraz Muzeum Powstania Warszawskiego.Wycieczka po Warszawie śladami Stanisława Poniatowskiego.. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, Szkoła Podstawowa Nr 53 w Białymstoku Relacja z wycieczki do Warszawy klas 1e i 1gDnia 24 października przed siódmą rano członkowie Sekcji Historycznej Koła Bibliotecznego wraz z opiekunem - p. Barbarą Gajewską - zebrali się na dworcu Łódź Kaliska.. by wspólnie wyruszyć na wyjazd edukacyjny do Warszawy.. Nasza wycieczka odbyła się w ramach przedsięwzięcia Ministerstwa Edukacji i Nauki "Poznaj Polskę" będącego .Nov 15, 2021W drodze do Muzeum Etnografii wstąpiliśmy do kościoła Św. Krzyża Serce Chopina przywiezione do Warszawy przez siostrę Fryderyka po jego śmierci Z okazji Roku Oskara Kolberga w Muzeum Etnografii uczestniczyliśmy w krótkiej prezentacji działalności badacza Wszyscy byli skupieni i zaciekawieni Piotr P. i Michał Sz. zachwycają się instrumentem ludowym Jeden z pierwszych tomów LUDU .Relacja z wycieczki do Warszawy 16 września 2013 roku czterdziestu uczniów z Gimnazjum im..

May 14, 2022Relacja z wycieczki do Warszawy.

Wiesławem Leśniewskim, P. Małgorzatą Bartosik i P. Magdaleną Stawicką w jednodniowej wycieczce do Warszawy.. Było bardzo dużo ciekawych sk.Relacja z wycieczki do Warszawy - Jak przygoda, to tylko w Warszawie 24 i 25 maja 2016 roku szóstoklasiści mieli okazję wyjechać na wycieczkę historyczną do naszej stolicy.. Wycieczkę rozpoczęliśmy od spotkania z Syrenką, później udaliśmy się do Centrum Nauki Kopernik, skąd metrem przejechaliśmy na Stadion Narodowy.Zagraniczne Wakacje z miejscowości Warszawa.. Po trzech godzinach jazdy dotarliśmy do zaprzyjaźnionego przedszkola, w którym mieliśmy nocleg.Relacja z wycieczki do Warszawy Korzystamy z zaoszczędzonych i zarobionych pieniędzy Wspaniałe, słoneczne, niezapomniane, choć bardzo pracowite cztery dni ostatniego tygodnia roku szkolnego, uczniowie trzeciej klasy spędzili w Warszawie.. Otrzymaliśmy relację od Pani Patrycji, która wygrała wycieczkę do Warszawy.. : Wycieczka zaczęła się w kinie "Praha", gdzie obejrzeliśmy film o znakomitym polskim kardiochirurgu, Zbigniewie Relidze.. Było coś dla Niej i dla Niego…Relacja z wycieczki klasy 2e do Warszawy Klasa 2e wraz z p. Krupiczką i p. Świtońską była na wycieczce szkolnej w Warszawie w dniach 30.05 - 1.06..

Relacja z wycieczki klasy 2A do Warszawy w ramach projektu "Poznaj Polskę".

Uczestnicy wycieczki spotkali się pod Urzędem Gminy Rybno o godz. 09:00, skąd wyruszyli w podróż.Jun 21, 2021Relacja z wycieczki do Warszawy W dniach 3 - 4 lipiec 2014 roku odbyła się wycieczka do Warszawy zorganizowana przez Radzyńskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych .Wyjechaliśmy o 6:00 rano spod siedziby stowarzyszenia.. wyruszykiśmy na wycieczkę do Warszawy (26 osób z klasy Ib i 17 osób z klasy Ih, opiekunowie: B. Kalinowska, K. Ratasiewicz i W. Właszczuk) Wyjechaliśmy o 6 rano i już o 10.30 byliśmy w Muzeum Narodowym, aby zwiedzić wystawę czasową "Złoty wiek malarstwa flamandzkiego ".. W trakcie wystawy zobaczyliśmy eksponaty powstałe w okresie wieków średnich na ziemiach polskich.Relacja z wycieczki do Warszawy Utworzono dnia 15.11.2021 Drukuj 14 listopada br. mieszkańcy gminy Rybno udali się na kolejną wycieczkę-tym razem do stolicy Polski- Warszawy.. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie sejmu, które rozpoczęło się o godzinie czternastej, a odbywało się w dwóch dwudziestoosobowych grupach.Nov 3, 2021Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli wraz z trzema nauczycielami-P..

Fryderyka ...Relacja z trzydniowej wycieczki klasy 3s i 3a do Warszawy - STOLICO WITAJ!

W dniach 13 - 15 grudnia 2021 r jako uczniowie klasy 2A uczestniczyliśmy w wycieczce edukacyjnej do Warszawy.. Jak mówiłem z nagrywaniem było ciężko ale mam nadzieję że fotki wam starczą.. Warszawa przywitała nas słońcem.. Biuro Podróży ITAKA - największy wybór wakacyjnych ofert z Warszawy!1 day agoToday Wycieczka była nagrodą, którą wylosowała Pani Patrycja podczas Pokazu Sukni Ślubnych w Tąpkowicach.. Termin naszego wyjazdu zbiegł się w czasie z pierwszym etapem XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im.. Polskich Olimpijczyków w Brójcach wraz z opiekunami wyjechało na dwudniową wycieczkę do Warszawy.. Mimo dość wczesnej pory i niezbyt dobrej pogody wszystkim, nawet tym nieco spóźnionym, dopisywał humor.1 day agoW piątek 30 listopada 2007r.. 16,17,18 marzec 2016 upłynął nam w miłej atmosferze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt