Test dzieci z bullerbyn część 3

Pobierz

a) kasztany b) migdała c) jabłko d) orzechy 4) W jakim kraju toczy się akcja powieści ?Oct 5, 2021W której zagrodzie mieszkają Lisa, Lasse i Bosse?. Kto jest autorem "Dzieci z Bullerbyn?. Za kogo dziewczynki się przebrały ?. 1.Dzieci z Bullerbyn- test znajomości lektury - LearningAppsC.. Część 1W Bullerbyn ile było Zagród ?. Nazwisko autorki książki: "Dzieci z Bullerbyn" 2.. Czytanie ze zrozumieniem - przeczytaj i podkreśl właściwą odpowiedź.Dzieci z Bullerbyn- test znajomości lektury.Zobacz quiz: Dzieci z Bullerbyn.. Noc spędzają w szałasie, a nad ranem wracają do domu z koszami pełnymi raków.. - test sprawdzający znajomość lektury dla klasy III.. Sprawdź co pamiętasz!. Najmłodsze dziecko w Bullerbyn.. Z ilu części składa się książka?. Pamiętnika; Komiksu; Baśni 2.. Kim chciał zostać Bosse?. Dziewczynka opisuje braci - Lassego i Bossego.. Czytanie ze zrozumieniem - przeczytaj i podkreśl właściwą odpowiedź.. pytanie 1 z 10.. 1) Autorem książki jest: a) Hans Christian Andersen b) Astrid Lindgren c) Barbara Kosmowska 2) Bullerbyn to: a) wieś b) duże miasto c) miasteczko 3) Narratorem książki jest: a) Olle b) Anna c) Lisa 4) Ile zagród jest w Bullerbyn?Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Dzieci z Bullerbyn, które mogą Ci się przydać do powtórki.. a) Astrid Lindgren b) Lucy Montgomery c) Małgorzata Musierowicz 2.. Imię kury .Pewnego dnia wszystkie dzieci z Bullerbyn i ich ojcowie jadą nad jezioro Ciche, by tu łowić raki..

Ojczyzna dzieci z Bullerbyn.

"Dzieci z Bullerbyn" _____ Rozwiąż krzyżówkę i zapisz hasło 1.. Ile zagród liczy osada Bullerbyn?. Nazwisko szewca, od którego ojciec kupił psa.. Kto jest autorem "Dzieci z Bullerbyn"?. a) Bosse b) Anna c) Lisa 4.Jak nazywali się bracia Lisy?. »- test sprawdzający znajomość lektury w klasie III Czy znasz Dzieci z Bullerbyn?. Siostra Bossego i Lassego.. pytanie 1 z 10. a) Bosse b) Anna c) Lisa 4.Jak nazywali się bracia Lisy?. W Polsce lektura ta ukazała się dopiero 1957 roku.. Autorem książki jest : 2.. Akcja utworu rozgrywa się : 3.. Dzieci z Bullerbyn.. Z ilu części składa się książka?. Tagi dla tego testu: tradycje zwyczaje znajomości zajęcia.. W jakiej formie napisana jest książka Dzieci z Bullerbyn?. a. pięć b. trzy c. siedem1) Kto jest autorem książki "Dzieci z Bullerbyn"?. 2.Czy znasz Dzieci z Bullerbyn?. Lisa mieszkała w: Zagrodzie PółnocnejCzęść I 1.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Dzieci z Bullerbyn Astrid Lindgren.1) Autorem książki jest: 2) Bullerbyn to: 3) Narratorem książki jest: 4) Ile zagród jest w Bullerbyn?. 2.Czy znasz Dzieci z Bullerbyn?. Podaj swoje imię: Anna i Lisa znajdują raz: Polanę gruszek; Polanę jabłek;"Dzieci z Bullerbyn" ( szw.. - test sprawdzający znajomość lektury dla klasy III.. indiańskim wodzem 5.Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły..

Lisa przedstawia Bullerbyn i mieszkające tu dzieci.

a) Lasse i Bosse b) Hosse i Losse c) Basse i Mosse 5.Jak dobrze znasz "Dzieci z Bullerbyn" - rozwiąż quiz W naszej ankiecie o czytelnictwie w sieci pytaliśmy was m.in. o to jaka była pierwsza książka przeczytana dla przyjemności.. Ile zagród liczy osada Bullerbyn?. Lisa, Bosse, Lasse, Britta, Anna i Olle mieli mnóstwo zabawnych, a czasem groźnych, przygód.. Alla vi barn i Bullerbyn) - książka dla dzieci napisana przez szwedzką pisarkę Astrid Lindgren w 1947 roku.. Mer om oss barn i Bullerbyn, 1949) i "Wesoło jest w Bullerbyn" (szw.Bara roligt i Bullerbyn, 1952).Polskie wydanie (pierwsze w 1957) obejmuje wszystkie te trzy tytuły.Test wiedzy z lektury "Skrzynia Władcy Piorunów.. Pamiętnika Komiksu Baśni 2.. 1 3 4. a.Test sprawdzający z lektury "Dzieci z Bullerbyn" Test jest na poziomie drugiej klasy dobrze przeczytana książka jest nagradzana prawidłowym rozwiązaniem testu.. Wiesz to?. Rozmaite przygody i figle opowiada: Lisa; Anna; Britta 3.. Bullerbyn to: miasto w Norwegii wioska w SzwecjiDzieci z Bullerbyn cz. 3.. Plan wydarzeń.. 6 3 4 W rozdziale ''Śpimy w stogu siana,, kto straszył ?. Test wiedzy z lektury Dzieci z Bullerbyn.. Opowiada przygody małych dzieci przeżywających swoje dzieciństwo w małej wiosce Bullerbyn..

Inne quizy ze znajomości lektur znajdziecie TUTAJ.

Dzieci z Bullerbyn cz. 3 DRAFT.. Lasse zgubił tornister.. Czytanie ze zrozumieniem - przeczytaj i podkreśl właściwą odpowiedź.. Część I. Henryk Sienkiewicz.. Zostawili buty Agdy i trzeba było po nie wracać.. - test sprawdzający znajomość lektury dla klasy III I. a) Astrid Lindgren b) Lucy Montgomery c) Małgorzata Musierowicz 2.. Czytanie ze zrozumieniem - przeczytaj i podkreśl właściwą odpowiedź.Dzieci z Bullerbyn- test znajomości lektury.Zobacz quiz: Dzieci z Bullerbyn.. Cz.1Książka "Dzieci z Bullerbyn" została napisana przez Astrid Lindgren w roku 1947.. Spróbuj swoich sił w teście z tektury z trzeciej klasy!. Małgorzata Musierowicz.. O czym najbardziej lubił opowiadać historie Lasse?. Zgubili się w lesie.. Podkreśl właściwą odpowiedź.. Z ilu części składa się książka?. Rozmaite przygody i figle opowiada: Lisa Anna Britta 3.Część I1.. a) Astrid Lindgren b) Maria Konopnicka c) Hans Chrystian Andersen d) Tove Jonson 2) Kto opowiada przygody mieszkańców Bullerbyn a) Anna b) Britta c) Lisa d) Lasse 3) Co Szwedzi wkładają do wigilijnej kaszy?. Sprawdź czy dobrze znasz ich perypetie oraz ich rodziny.. Imię psa Ollego.. W jakiej formie napisana jest książka Dzieci z Bullerbyn?. Kto jest narratorem w książce?. Kto jest autorem "Dzieci z Bullerbyn"?. Britta za mężczyznę, Anna i Lisa za kobiety.Dzieci z Bullerbyn - quiz ZAPISZ SIĘ!.

Następne książki z tej serii to "Więcej o dzieciach z Bullerbyn" (szw.

a) Lasse i Bosse b) Hosse i Losse c) Basse i Mosse 5.. Dzieci z Bullerbyn.. Ile zagród znajdowało się w Bullerbyn?. Bullerbyn to: 4.1) Autorką książki pod tytułem "Dzieci z Bullerbyn", jest: a. Lucy Montgomery b. Astrid Lindgren c. Mira Jaworczakowa 2) Z ilu części składa się książka: a. dwóch b. trzech c. czterech 3) Jak ma na imię narratorka książki, jedna z bohaterek?. Dzieci z Bullerbyn.. trzy 3.. - test sprawdzający znajomość lektury dla klasy III I. Detektywi na kółkach".. 5) Jak mieli na imię bracia Lisy?. Kto jest narratorem w książce?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt