Napisz po angielsku przepis na swoje ulubione danie

Pobierz

Napisz list po angielsku.Niedawno przez tydzień gościłaś kuzyna, .Przepisy na ulubione danie krystyny jandy w wyszukiwarce kulinarnej - przynajmniej 1 idealnych przepisów na ulubione danie krystyny jandy.. Opisz swoje idealne wakacje, w czasie przyszłym.. Question from @asiast12 - Gimnazjum - Język angielski .. Moje ulubione dania to wszelkie zapiekanki makaronowe, mam trochę fajnych przepisów na nie a że smakują nie tylko mi to bardzo często sama je robię, śmiało mogą zastąpić danie obiadoweMożna także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Napisz Przepis Po Angielsku A Następnie Przetłumacz Na Polski,Na Końec Opisz lub narysuj danie.".. Daje naj za najszybsza i poprawna gramatycznie odpowiedz !. Skilled Odpowiedzi: 75 0 people got help.. Napisz reklamę ŻYCIA lub TEATRU !. dominanty (czyli coś, z czego słynie dany rejon) Ameryki Północnej .Napisz przepis na twoje ulubione danie.. Napisz przepis na twoje ulubione danie.. Stir (ster).. Przydatność 55% Napisz pocztówke do kolegi z Anglii: 1.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.Napisz przepis na prostą sałatkę(np. owocowa, warzywna itp.) lub łatwe do zrobienia ulubione danie(np. leczo, tosty, zupa itd.. Znajdź sprawdzony przepis z Mikserem Kulinarnym!Odpowiedz na pytania i napisz po polsku tłumaczenie ich.Napisz jak sie to czyta po angielsku..

Napisz, po angielsku, przepis na swoje ulubione danie Answer.

(około 70 słów).Oczywiście po angielsku.. Question from @Milkaforever3277 - Szkoła podstawowa - PolskiNapisz po angielsku…Napisz list do przyjaciela w którym opiszesz swój sposób spędzania czasu wolnego przedstawisz jego zalety zachęcisz przyjaciela do takiej samej formy .. Podaj w nim składniki i sposób wykonania .. Oczywiscie napisz po Hiszpansku, tylko nie z tanslatora.. Odpowiedz.. Daje naj za najszybsza i poprawna gramatycznie odpowiedz !. Już teraz sprawdź nasze przepisy na danie główne.Jakie jest twoje ulubione danie ?. Odpowiedzi: 4 .. Potrzebuję opisać swoje ulubione polskie danie czyli np.łazanki,spaghetti,jakaś zupa.Mi naprawdę obojętne czego to będzie opis ale musi być polskie danie nie mogą być PIEROGI.Muszą być podane składniki,że jest to danie popularne w polsce,z czym je się je, To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli .Flour, sugar and salt, pour into a bowl, pour the milk while stirring, then stick an egg, mix thoroughly.. (lub po polsku) Opisz swoje ulubione danie po angielsku (moze byc po polsku) odpowiadając na pytania: Jakie jest twoje ulubione danie?. :) Proszę pomóżcie .. Napisz przepis na twoje ulubione danie.. Napisz reklamę ŻYCIA lub TEATRU !. pizza z pieczarkami Składniki: • 30 dag maki • 2,5 dag drożdży • 4 łyżki oleju • łyżeczka cukru • sól • przyprawa prymat • 1/2 szklanki ciepłego mleka • łyżka .Komentarze..

Napisz przepis na twoje ulubione danie.

pierwszo ci napisze po polsku .. ;3 Bardzo proszę o pomoc potrzebuję tego jeszcze na dzisiaj.. Then melt the butter or margarine and mix.Przydatność 80% Przepis po angielsku.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Put on some tomato sauce.The recipe for my favourite dish - Przepis na moją ulubioną potrawę - angielski.. poniżej.. Proszę napisać po polsku i angielsku +0 pkt.. Napisz o pogodzie.Nie lubie pizzy z czosnkiem i cebulą.Według mnie pizza to pyszne danie na każdą okazje.. Oczywiscie napisz po Hiszpansku, tylko nie z tanslatora.. Odpowiedz.. Na naleśniki jeśli można.. Daje naj za najszybsza i poprawna gramatycznie odpowiedz !. Question from @Marysia177 - Szkoła podstawowa - Język angielskiNapisz przepis na twoje ulubione danie.. Oczywiscie napisz po Hiszpansku, tylko nie z tanslatora.. Proszę o przysłanie tego na PW 2.. Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "POMOCY !. +0 pkt.. )po angielsku.PS:plisss, robimy w szkole takie projekty i musze zgromadzić potrzebne materiały, jak byście mogli to z tłumaczeniem i ze zdjęciem tej potrawy, daje naj ;).Gotowe danie możesz podawać z wieloma dodatkami, takimi jak kluski z lanego ciasta..

Zapisz przepis na jego wykonanie .

Słówka związane z jedzeniem i posiłkami.. Nie zapomnij także o pulpetach w sosie pieczarkowym, warzywach z przyprawami prażonymi na ghee, burgerach mięsnych, zawijanych zrazach oraz niezawodnych pierogach z mięsem i kapustą.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.. SKŁADNIKI Biszkopt : 4 jajka 1 szklanka cukru 1 szklanka mąki 2 łyżeczki proszku do pieczenia 2 .Napisz przepis na swoje ulubione danie (Około 100 słów)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt